
PALE TEŠKE REČI: Tači i Kurti u velikom okršaju!
Predsednik nepostojeće države Kosova (i Metohije) Hašim Tači poručio je da, vršilac dužnosti premijera Aljbin Kurti, poslednjim odlukama koje donosi kosovska vlada, nastavlja svoje „patriotske prevare i to strateški pogrešnim odlukama”.
Tači je na svom Fejsbuk nalogu napisao da Kurti ovakvim odlukama rizikuje da uništi ono što je stvarano više od dve decenije.
– Odlukom o navodnom reciprocitetu, nastavio je da preduzima korake suprotne zahtevima i očekivanjima Sjedinjenih Američkih Država, ali i EU, rizikujući sve što smo postigli i izgradili tokom više od dve decenije – istakao je Tači.
PROČITAJTE JOŠ I OVO
EKSKLUZIVNI SNIMCI! AMERIČKA POLICIJA KRVNIČKI SE OBRAČUNAVA SA GRAĐANIMA! (VIDEO)
CRNA GORA OPET NA NOGAMA! BRANE SE SVETINJE, ponovo kreću LITIJE!
OHLADILO SE MORE U GRČKOJ Fenomen nezabeležen zadnjih 20 godina!
ŠEF BOLNICE U MILANU: Virus slabi, klinički više ne postoji u Italiji!
Kosovski predsednik je naglasio da je Kosovo steklo slobodu i državnost uz podršku Sjedinjenih Američkih Država i evropskih partnera i samo uz tu podršku i partnerstvo ima sigurnu budućnost.
– Svako narušavanje ovih odnosa je pretnja državi i pretnja budućnosti Kosova – zaključio je Tači.
Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE.
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

JEDINSTVO NARODA KROZ LITURGIJU: Episkop Heruvim poslao poruku tokom intervjua

KAMION RAZNEO CVEĆARU: U nesreći u Bijelom Polju povređene četiri osobe
