
Foto: Goran Ristovski/ATAImages
POSLE NEZAPAMĆENE TRAGEDIJE: Gradonačelnik Kočana podneo ostavku
Posle strašne tragedije koja se desila u mestu Kočani, u Severnoj Makedoniji,
Gradonačelnik Kočana Ljupčo Papazov podneo je ostavku nakon nezapamćene tragedije u ovom mestu koja je prema dosadašnjem bilansu odnela 59 života.
Nakon prilično burnog dana, protesta i više nereda po gradu od jutros je u Kočanima mirno. Mada i dalje čini se osim par marketa ništa ne radi.
Svi komentarišu što je Papazov je svoju ostavku obrazložio na društvenim mrežama u kojoj je naveo da je mnoge od njih poznavao, a da su roditelji nekih nastradalih njegovi porodični prijatelji.
PROČITAJTE: DA NIJE BILO NJIH NE BISMO BILI ŽIVI: Građani Kočana traže slobodu za radnike obezbeđenja
– U ovim najtežim trenucima za našu zemlju i za mene lično, želim da saopštim da podnosim neopozivu ostavku na funkciju predsednika opštine Kočani. Ovaj gubitak je ogroman! Ne postoje reči koje mogu opisati bol koji svi osecćamo. Ta deca su bila naša deca. Poznavao sam vecćinu njih, poznavao sam njihove porodice, a neki su mi i porodični prijatelji – napisao je.
On je zamolio sve nadležne da ispitaju odgovornost svih koji su imali veze sa tragedijom. Pozvao je tužilaštvo da ako postoji bilo kakav osnov za odgovornost sa njegove strane, to ispita i postupi u skladu sa zakonom.
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

POSLE NEZAPAMĆENE TRAGEDIJE: Gradonačelnik Kočana podneo ostavku
