
VIKTORIJA ZADOVOLJNA SVOJIM UČEŠĆEM U PAROVIMA: Stekla sam prave prijatelje i pronašla sam pravu ljubav! (VIDEO)
Ostali su Ivan Marinković , Nataša Pajović i Viktorija Vorontsova da se bore za krunu u devetoj sezoni rijalitija „Parovi“.
VAŽNO:
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovaće danas otvaranju Zdravstvene stanice u Borči!
VREMENSKA PROGNOZA ZA 15. JUL: Danas veoma toplo, sa temperaturom i do 36 stepeni!
– Viktorija misli da je trebala odavno da ispadne, ali da time što je ostala u rijalitiju „Parovi“da je dokazala da je pravi prijatelj svim svojim prijateljima i najbitnije od svega pronašla je svoju ljubav.
Ona na kraju osvaja treće mesto dok se ovo dvoje bore za prvo mesto.
Detaljnije u sledećem videu:
Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE.
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74