
Sa Mundijala u Kazahstan: Antonio Rukavina potpisao!
A posle Mundijala -pravac Kazahstan! Reprezentativac Srbije i doskorašnji desni bek Viljareala Antonio Rukavinanovi je fudbaler Astane, potvrdio je četvorostruki uzastopni šampion Kazahstana na svom zvaničnom sajtu.
Rukavina je stigao u Astanu kao jedno od kapitalnih pojačanja za evropske kvalifikacije. On se u Kazahstan preselio kao slobodan igrač, pošto mu je ugovor sa Viljarealom istekao poslednjeg dana juna.
„Mnogo sam znao o Astani. Igrao sam ovde sa Viljarealom u Ligi Evrope i tada sam saznao da je Astana veliki kazahstanski klub. Ljudi iz Astane su želeli da me vide u klubu. Poslali su mi ponudu, dogovorili smo se za par sati, i evo me ovde“, rekao je Rukavina.
On će nastaviti nisku srpskih igrača u Astani. U tom klubu veliki trag ostavio je Nemanja Maksimović. Važne role imali su Despotović i golman Erić.
„Mnogo igrača sa Balkana je igralo u ovom klubu. Raspitao sam se u životu u gradu, uslovima u klubu. Čuo sam mnogo pozitivnih priča i odlučio sam se da dođem. Želim da prvi put u karijeri igram u Ligi šampiona“, dodao je Rukavina.
Mozzartsport
Foto: fcastana
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

SRPSKI NAPADAČ ODLAZI U BELI SVET: Mihajlo Cvetković zvanično napustio Čukarički

NISU PRIHVATILI REPROGRAM DUGA: Blagojević progovorio o svojim fudbalerima

PARTIZAN NA NJIH VIŠE NEĆE RAČUNATI: Do kraja Superlige ostalo još šest kola

NEMA TE SILE KOJA ĆE PRODUŽITI UGOVORE: Džeko i Tadić neće igrati za Fenerbahče

ALEKSANDAR MITROVIĆ PRELAZI U CRVENU ZVEZDU? Nemački Transfermarkt šokirao javnost
