
Foto: Youtube printscreen
Izveštaj o događajima na Cetinju uoči ustoličenja Joanikija dostavljen vladi
Izveštaj o događajima na Cetinju uoči i tokom ustoličenja mitropolita crnogorsko-primorskog Joanikija završen je i predat vladinom birou za bezbednost, potvrdio je danas Dragan Ivanović, predsednik komisije koja je formirana da utvrdi činjenice.
PROČITAJTE JOŠ: Skup nesvrstanih POVEĆAO UGLED I AUTORITET SRBIJE u svetu
Ivanović je rekao da je izveštaj vladinom birou za bezbednost dostavljen juče i da je trenutno u fazi pregleda.
Na čelu vladinog biroa za bezbednost je potpredsednik Dritan Abazović i svi dalji koraci u vezi sa ovim izveštajem su na njemu, prenosi portal i dodaje da se dokument vodi kao tajni.
PROČITAJTE JOŠ: ALEKSANDAR VUČIĆ SE OGLASIO PRED POČETAK SKUPA NESVRSTANIH!
Izveštaj je trebalo da bude gotov dve sedmice od formiranja Komisije, krajem prošlog meseca.
Od sada naše vesti možete čitati i na zvaničnom Twitter nalogu HappyBSC portala.
Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

CVETANJE JADRANSKOG MORA: Prirodni fenomen na hrvatskoj obali

HAPŠENJE U BIJELOM POLJU: Sumnja se da je srpski državljanin progonio maloletnicu

UBIO ŽENU, PA SEBI PRESUDIO: Detalji jezivog zločina u Umagu

PRONAĐENA DVA TELA U UMAGU: Uviđaj u toku
