
TRAGEDIJA U TIVTU U požaru stradala devojčica (2,5)
U požaru u romskom naselju Lovanje, kod Tivta, danas je stradala dvoipogodišnja devojčica, preneo je portal TVCG.
Pozivjući se na saznanja iz Uprave policije, portal precizira da je požar u romskom naselju, na teritoriji opštine Kotor, lokalizovan i da je u toku uviđaj.
Požar je izbio oko 10.45 časova.
Prema nezvaničnim informacijama Radija Tivat, u baraci se nalazilo više odraslih osoba i dece, koji su uspeli da se izvuku iz jake vatre, ali je, nažalost, devojčica ostala u krevetu gde je spavala.
Po izjavama očevidaca, zbog dima i jake vatre nisu uspeli da dođu do devojčice.
Prema kazivanju žitelja, do požara je došlo zbog uključene grejalice.
Vatra, koja je zahvatila baraku površine oko 100 kvadrata, neverovatnom brzinom pretvorila se u buktinju i dim zbog jakog severnog vetra koji i dalje duva i koji je proširio vatru na veliku površinu sa otpadom sekundarnih sirovina.
Prema rečima komandira Službe zaštite i spašavanja Zorana Barbića poziv su primili u 10.45, a na teren izašli za 3,30 minuta, kada je već baraka bila zahvaćena velikom vatrom i ništa se nije moglo učiniti.
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

TELO ŽENE PRONAĐENO U KORITU MILJACKE: Ekipe Gorske službe su na terenu

ŠPIJUNAŽA SA VISINE: Dva nepoznata drona uočena iznad skladišta municije u Tuzli

ISPUNJAVA ŽELJE ČAROBNIM ŠTAPIĆEM: Košrarac se oglasio na temu Konakovića i Šmita
