
OGLASILI SE NADLEŽNI: Epidemiološka situacija u Vranju i Leskovcu nesigurna
Situacija u Vranju i Leskovcu nesigurna je, ali pod kontrolom, izjavio je profesor Branislav Tiodorović posle današnje sednice gradskog kriznog štaba za suzbijanje zarazne bolesti Covid-19, kojom je predsedavao ministar zdravlja Zlatibor Lončar.
OVO MORATE ZNATI
ISTRAŽIVANJE! SRBI NEMAJU DILEMU Dve trećine neće da ide iz Srbije, Rusija naš najveći prijatelj
ĐUKANOVIĆ JE UŠAO U SUKOB SA NADMOĆNOM PROTIVNIKOM! Preigrao se, Crkva ga je pobedila!
SRBI OD 15 JUNA MOGU U GRČKU: Dozvoljen boravak turista iz 19 ZEMALJA, nema testiranja ni karantina
UVEDENA OBAVEZNA VAKCINACIJA ZA OVE GRUPE GRAĐANA!
Analiza: Korona donosi NOVI SVETSKI POREDAK, a uz ove zemlje je stala Srbija!
Rekao je da je u ovom trenutku najvažnije obratiti pažnju na velike radne organizacije, uz povećanu kontrolu.
– U ovom trenutku, nemamo teško obolele. Inficirane osobe su sa srednjom kliničkom slikom i ukoliko bude neophodno, one će biti upućene u Klinički cenatar u Nišu – naveo je Tiodorović.
On je apelovao na građane da koriste zaštitne maske i dodao da ako u narednih desetak dana ne bude novoinficiranih, moći će da se kaže da je epidemija uspešno zavrsena, navodi se u saopštenju na zvaničnom sajtu Vranja.
PROČITAJTE JOŠ I OVO
UŽASAVAJUĆA ISPOVEST OCA DEČAKA (2): Zmija je izašla iz klime i ščepala ga! (VIDEO)
EMOTIVNA OBJAVA: Ovako je Ana Ivanović čestitala suprugu praznik!
NOVI SRPSKI BREND – BOROVNICA Traže berače, ovoliko je dnevnica
VLADA ODLUČILA: OD SUTRA VIŠE NIJE POTREBAN TEST ZA ULAZAK ZA SRBIJU, NITI POSEBNA DOZVOLA!
Gradonačelnik Vranja Slobodan Milenković je rekao da su na sednici Kriznog štaba donete određene smernice u cilju sprečavanja daljeg širenja zaraze, a jedna od njih je pojačani nadzor u kolektivima i svim zatvorenim prostorima, koji će se sprovoditi preko lokalnog Kriznog štaba.
– Svi radnici izolovanog žarišta u fabrici nameštaja su uzorkovani i pod opservacijom. Nadam se da ćemo u narednom periodu širenje virusa staviti pod kontrolu – rekao je gradonačelnik.
Doktorka Darija Kisić Tepavčević je istakla da je epidemiološka situacija na području cele zemlje sa tendencijom pada učestalosti obolevanja.
– Ono što treba da se istakne jeste da se u Vranju i Leskovcu odmah adekvatno reagovalo i da je obustavljen rad u fabrikama u kojima je došlo do širenja infekcije – istakla je Kisić Tepavčevićeva.
Poštovani čitaoci, Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti ovde za ANDROID i iPHONE.
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

VELIKE OLUJE PRED SRBIJOM: RHMZ izdao upozorenje

NAJJAČE JAJE NA SVETU: Pobednik tradicionalne Tucanijade u Mokrinu
