Izvor: kurir.rs
29.10.2020 u 20:50
0

PETARDA NA MARAKANI! Zvezda deklasirala češki Slovan!

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su češki Liberec sa 5:1 (2:1) u utakmici 2. kola grupne faze Lige Evrope i tako upisali prvu pobedu nakon poraza u Nemačkoj od ekipe Hofenhajma.

FRANCUSKA NA UDARU TERORISTA

UZVIKNUO „ALAHU AKBAR“ I IZVUKAO SEČIVO: Novi teroristički napad u Francuskoj!

STRAHOVITE SLIKE IZ NICE Pogledajte šta je ostalo posle napada teroriste koji je sekao glave ispred katedrale (FOTO, VIDEO)

TREĆI NAPAD NA FRANCUZE Izboden radnik obezbeđenja konzulata u Džedi

VUČIĆ OSUDIO NAPADE NA FRANCUZE Terorizam nikada neće pobediti (FOTO)

TOK MEČA:

Kraj!

90. minut – Utakmica je produžena za 4 minuta.

87. minut – Sjajna prilika za Gavrića koji je prošao nekoliko igrača po levoj strani, izbio ispred gola gostiju, ali sjajna odbrana češkog golmana koji je sačuvao mrežu svog tima ovog puta.

83. mintu – ŽUTI KARTON za Sanoga zbog udaranja po licu protivnika.

78. minut – Opao je tempo meča posle neverovatnih 30 minuta u nastavku.

74. minut – Izmena u Zvezdi, umesto sjajnog Rodića ušao je Gobeljić

72. minut –  GOOL 5:1, Falćineli , nakon kornera Kataija, Italijan glavom trese mrežu

68. minut – GOOL 4:1, Katai, kakav solo prodor Zvezdinog

66. minut – Igra se otvoreno na obe strane

63. minut – Dobar pokušaj Kataija, brani Nguen.

62. minut – Sjajna intervencija Borjana nakon slobodnog udarca Kamsongare sa ivice šesnaesterca

56. minut – Katai je sam istrčao kontru,hteo da uposli Falčinelija ali je Nguen uspeo da preseče loptu

55. minut – Liberec je preuzeo inicijativu

47. minut Gooool! Gajić pogađa!

45. minut POLUVREME– Završen je prvi deo igre bez i sekunde nadoknade.

44. minut – Ben je probio po levoj strani, zavrnuo do Ivanića koji je probao iz prve, ali nije lepo zahvatio loptu koja je otišla preko gola.

41. minut – GOOOOOOOL! Matušek smanjuje zaostatak Čeha na Marakani posle užasne greške Sanoga.

38. minut – STATIVA – Okvir gola pogodio je Katai “torpedom“ sa oko 25 metara od gola gostiju.

37. minut – Mara je probao iz prekida sa više od 30 metara, ali se propisno obrukao samo.

29. minut – Najbolja prilika za goste kada je glavom probao Helala, ali lopta ide preko prečke.

23. minut – Ivanić je probio po levoj, dodao Kataiu, lopta se od njega odbila do Falčinelija koji je opalio iz prve, ali lopta ide daleko preko prečke.

22. minut – GOOOOOOL! Ponovo Ben pogađa!

15. minut – Sjajna pas Rodića za Ivanića koji šutira u bliži ugao Nguena ,koji sjajno brani

14. minut – Liberec se oslobodio pritiska Zvezde

9. minut – Gajić je odložio za Nikolića, a golman Libereca brani udarac Nikolića, a zatim i Falćinelija.

7. minut – GOOL, 1:0, Ben, centrirao je Rodić nakon čega je lopta je došla do Bena koji glavom trese mrežu Čeha

5. minut . Prva šansa za Zvezdu Falčineli upošaljava Kataija, ali je golman Libereca bio brži.

4. minut – Miran početak utakmice, Česi imaju više loptu u nogama

1. minut – Utakmica je počela

Na stadionu se mogu čuti samo glasovi igrača, stručnih štabova, sudija i novinara.

Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE