
Foto: MUP
PRONEVERA NOVCA OD SPORTSKOG KLUBA: Masovno hapšenje u Nišu i Prokuplju, UHAPŠENI i saučesnici
S. M. (53) osumnjičen je za dva krivična dela, a B. K. (43), G. B. (57), M. J. V. (37) i A. M. (42) za podstrekavanje na zloupotrebu poverenja
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu, u koordinaciji sa Upravom kriminalističke policije, Službom za suzbijanje kriminala, a po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Nišu, uhapsili su S. M. (53) iz ovog grada zbog sumnje da je počinio krivična dela neosnovano dobijanje i korišćenje kredita i drugih pogodnosti i zloupotreba poverenja.
Takođe, policija je uhapsila B. K. (43), G. B. (57) i M. J. V. (37) iz Niša, kao i A. M. (42) iz Prokuplja, zbog sumnje da su počinili krivično delo zloupotreba poverenja podstrekavanjem.
KOMŠIJA NARKO DILER, UVEK SE JAVI A U STANU DRŽAO OGROMNE KOLIČINE KOKAINA: Uhapšen muškarac iz Sremske Mitrovice
S. M., kao odgovorno lice jednog sportskog kluba iz Niša, sumnjiči se da je od decembra 2021. do septembra 2022. godine novac u iznosu od 1.688.596 dinara, koji je dobio od Grada za određene potrebe kluba, iskoristio za drugu namenu, što je suprotno finansijskom planu utrošaka sredstava.
Takođe se sumnja da je S. M. tokom 2022. godine, na osnovu falsifikovanih računa, uz podstrekavanje ostalih četvoro osumnjičenih, na račune njihovih preduzeća prebacio 1.566.000 dinara koji su takođe pripadali klubu.
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

NE MOŽE POBEĆI OD ZAKONA: Napadač iz Begaljice predao se policiji

TRAGA SE ZA NAORUŽANIM NAPADAČEM: Strahovita pucnjava u Grockoj

VATRENA STIHIJA U LESKOVCU: Majka i ćerka se jedva izvukle

BILA JE ŽIVA NAKON PADA: Vlasnik agencije o pogibiji mlade Novosađanke u Budvi

NEMA SMRTNO STRADALIH: Teška saobraćajna nezgoda kod Šapca, voz udario u traktor
