Izvor:
01.10.2017 u 16:08
0

DARIJA U SUKOBU SA HASANOM DUDIĆEM: Otkrila kako je pevač PROGANJAO!

Darija je nedavno napravila pometnju u vili svojom pričom o trudnoći.

Ona je ostala trudna sa samo 16 godina, ali je ipak završila školu, zahvaljujući mami.

-Najviše u životu mi je pomogla majka. Ona se najviše žrtvovala za mene. Ali je bilo izdaje od strane mojih najrođenijih. Više me ništa u životu ne može iznenaditi i povrediti.

Onda je nastavila o sukobu sa Hasanom Dudćem:

-Čula sam kako on pominje Boga. To je počelo da me jede i došla sam i pitala ga hoće li njemu Bog oprostiti. On me gleda u oči i laže. Ali to je njegov obraz. On je mene ganjao u kući "Snajki". Ja sam njega poštovala. Mene je šokiralo što on govori da ću biti njegova.

Ona je još rekla da neće nikome da ćuti.

Happytv.rs
Foto:Arhiva

PREUZMITE MOBILNE APLIKACIJE

Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.

Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74

Ostavite komentar

Unesite pojam i stisnite enter