Izvor:
10.11.2017 u 05:46
0

DVOJICA U IGRI: Izabela bila sa dva uticajna muškarca, Mili sve raskrinkao!

Izabelina afera večeras preti da se obelodani u potpunsoti. Učesnici koji su u vili mnogo više znaju o nejenom privatnom životu pa i od nje same i njene majke.

Obzirom da se večeras otkrilo da se ne radi samo o jednom oženjenom starijem mušakrcu već postoji još jedan koji je još stariji. Jedan je glumac a drugi je veoma uticajna ličnost.

Jedan ima 45 godina a drugi ima 53 jedan je poznati glumac drugi nije glumac. Sedeo sam u jednoj piceriji gde se baš pričalo o Izabeli gde sam dobio raznorazne informacije. U Belvilu se muvala, tamo je redovno pila kafe evo sada se uzmuvala potpuno jer zna da mnogo znam– Rekao je Mili

Happytv.rs
Foto: Arhiva

PREUZMITE MOBILNE APLIKACIJE

Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.

Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74

Ostavite komentar

Unesite pojam i stisnite enter