
Foto: Youtube printscreen
HOROR KOD NOVOG PAZARA: Muškarac palio korov, onesvestio se i IZGOREO
U selu Rajetice, na obroncima Rogozne, kod Novog Pazara, dogodila se tragedija koja je potresla ceo kraj. Sedamdesetčetvorogodišnji M.M. stradao je dok je na svom imanju palio korov.
Izgleda da je jak vetar rasplamsao vatru, zbog čega je M.M. doživeo gušenje i izgubio svest, nakon čega je nažalost izgoreo u plamenu.
DEJO O ARKANU: „Šuškavac, kapa, roleks, ja umirem od smeha“
Prema izjavama komšija, M.M. je bio poštovan i cenjen član zajednice.
„Niko nije ni slutio da bi obično prolećno čišćenje moglo da se završi ovako tragično“, rekao je jedan od komšija, dok su drugi izrazili duboko žaljenje i saosećanje sa porodicom stradalog.
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

PIJAN PRETUKAO OCA U BEOGRADU: Određen pritvor muškarcu zbog nasilja u porodici

STRAVIČNA NESREĆA KOD KLADOVA: Tri osobe poginule u lančanom sudaru

VOZ ISKLIZNUO SA ŠINA KOD SUBOTICE: Kako se saznaje, nema povređenih

TRAGEDIJA KOD RUMENKE: Nastradala žena u saobraćajnoj nesreći
