
Foto: mup Srbije
OGLASIO SE MUP: Nemamo saznanja o saradnji sa FBI u istrazi grupe Belivuka!
Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srbije saopštilo je da ne raspolaže saznanjima, niti da u evidencijama MUP-a postoji i jedan podatak ili dokument koji bi bio potvrda saradnje ili bilo kakve razmene operativnih informacija sa FBI u cilju kriminalističke obrade i procesuiranja optuženih lica organizatora organizovane kriminalne grupe Belivuk-Miljković.
VAŽNO:
NOVE LIKVIDACIJE KLANA BELIVUKA: Pri kraju veštačenje i prikupljanje materijalnih dokaza!
– Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srbije nema ni jedan podatak da se vodila bilo kakva istraga u saradnji sa FBI koja je za cilj imala razbijanje organizovane kriminalne grupe Belivuk-Miljković, rečeno je u odgovoru MUP-a na pitanje da li u papirima MUP-a postoji bilo kakav podatak o tome da je FBI u saradnji sa MUP-om vodio zajedničku istragu oko organizovane kriminalne grupe Veljka Belivuka.
Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

STRAVA U NOVOM SADU: Sumnja se da je ubio suprugu a dete prijavilo zločin

NANEO MU TEŠKE TELESNE POVREDE: Uhapšen maloletnik zbog tuče na parkingu u Leskovcu

PUCNJAVA NA NOVOM BEOGRADU: Poznato stanje osobe ranjene u luksuznom lokalu

NOVI DETALJI PUCNJAVE U „WEST 65“: Upucan pred ženom i maloletnim detetom
