
Foto: INSTARGAM RINA/PRINSCREEN
STANJE POVREĐENIH U PRELJINI: Muškarac zadobio teške povrede kičme(VIDEO)
U teškom udesu koji se sinoć dogodio u čačanskom naselju Preljina, muškarac starosti 60 godina zadobio je teške telesne povrede zbog kojih je prebačen na odeljenje intezivne nege u Opštoj bolnici u Čačku.
„On je primljen sa teškim telesnim povredama kičme na odeljenje intezivne nege, dok je jedan pacijent zadržan na odeljeju hirurgije radi opservacije povreda, a tri osobe kojima su konstatovane lake telesne povrede nakon detaljne dijagnostike puštene su na kućno lečenje“, rekli su u Opštoj bolnici u Čačku
HOROR NA VOŽDOVCU: Ubola dečka nožem u leđa posle svađe, muškarac hitno
Inače, u udesu koji se dogodio oko 18 časova na magistralnom putu Čačak – Kraljevo, došlo je do sudara dva putnička vozila, u kome je pet osoba povređeno.
View this post on Instagram
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

ČETIRI OSOBE POVREĐENE: Tri saobraćajne nesreće tokom noći u Beogradu

TELO PRONAŠLI VATROGASCI: Muškarac izvučen iz Šumaričkog jezera

SALUŠANI KINEZI: Sumnja se da su izvršili delo bespravne gradnje

PRAVO JE ČUDO DA JE BIO PRI SVESTI: Nikšićanin vozio sa 4,39 promila alkohola u krvi
