Izvor: kurir
24.06.2020 u 22:06
0

BOMBASTIČNA POBEDA: Novosađani posle penala srušili Partizan i osvojili trofej

Fudbaleri Vojvodine osvojili su Kup Srbije pošto su posle boljeg izvođenja penala savladali ekipu Partizana.

U regularnom delu meča utakmica je okončana rezultatom 2:2 (0:0).

Uskoro opširnije…

PENALI:

2:3 – Zdjelar promašuje!

Frka na Čairu – Prekinuta je penal serija!

2:3 – Devetak pogađa za Vošu!

2:2 – Pogađa Stevanović.

1:2 – Panjenka Gemovića!

1:1 – Vitas promašuje!

1:1 – Pogađa Aranđelj Stojković za Vojvodinu.

1:0 – Natho precizan.

Završen je drugi produžetak. Idemo u penale

111. minut – Partizan pritiska Novosađane, ali bez prave prilike na Čairu.

Počeo je drugi produžetak!

Završen je prvi produžetak!

100. minut – Pokušaj Natha iz prekida sa ivice šesnaest, ali ide daleko preko prečke

91. minut – Počeo je prvi produžetak!

Idemo u produžetke!

2. POLUVREME!

Pogledajte gol Pavlovića iz ugla novinara

Utakmica je prekinuta zbog stolice koja je ubačena na teren.

96. minut – GOOOOOOOOOL! Pavlović donosi egal i produžetak u Nišu!

90. minut – 6 minuta je produžena utakmica.

87. minut – Žuti karton za Uroša Vitasa. Drama u Nišu

83. minut – Probao je Stevanović, ali brani Rockov i loptu šalje preko prečke!

80. minut – GOOOOOOOL! Filip Stevanović za novu nadu Partizana!

77. minut –  Umesto povređenog Sume na teren je ušao Lazar Pavlović.

74. minut – Ponov Sadik iz daljine, ali lopta sada ide preko prečke Rockova.

Lalatović nije mogao da sakrije emocije.

73. minut – Probao je Sadik, ali bez uspeha ponovo.

72. minut – Matić je ušao u igru umesto Asana.

Frka na južnoj tribini za vreme utakmice.

68. minut – STATIVA! Šut Vitasa iz dalji završava na okviru gola!

66. minut – Gemović je ušao u igru umesto strelca prvog gola Vukadinovića.

61. minut – Probao je Pavlović iz daljine, lopta se od igrača Vojvodine odbila u korner.

Transaprent Grobara.

54. minut – GOL! Bojić duplirao prednost Novosađana

52. minut – Sadik napada gol Novosađana, ali je Rockov za sada nepremostiva prepreka!

46. minut – Sjajna prilika za Sadika, ali je golman Vojvodine bio na visini zadatka

45. minut – Počelo je drugo poluvreme!

Upravo se pojavila informacija kako su od korone pozitivni Ilija Petković i Jovan Šurbatović.

1. POLUVREME

45+2 minut – Probao je Asano iz daljine, ali lopta ide daleko preko prečke. Sudija je odsvirao kraj prvog dela igre.

45. minut – Prvo poluvreme produženo je za dva minuta.

SAZNAJTE I OVO

TAČI OPTUŽEN ZA RATNE ZLOČINE

DETALJI OPTUŽNICE PROTIV TAČIJA I VESELIJA: ODGOVORNI ZA 100 UBISTAVA!

TAČI OBAVESTIO GRENELA DA NE DOLAZI U VAŠINGTON!

PRONAĐENO TELO U RECI STUDENICI: POPLAVA JE UBILA BAKU CMILJKU!

Žestoka frka na Čairu. POonovo Grobari prave nemire.

37. minut  – GOOOOOOOL! Vukadinović dovodi Vojvodinu u prednost nakon katastrofalne greške Pavlovića.

33. minut – Iz igre izlazi Lazar Marković zbog povrede, na teren je ušao Filip Stevanović.

31. minut – Probao je Mrkaić sa nekih 20 metara, ali lopta ide daleko preko prečke Stojkovića.

30. minut – Sudijska pauza zbog novih pravila.

23. minut – Nakon veoma intenzivnih nekoliko uvodnih minuta, kasnije je drastično pao tempo igre.

Najemotivnija scena dogodila se pred početak meča!

Spektakularna bakljada Grobara na startu meča u Nišu.

11. minut – Probio je Sadik po levoj strani, ubacio ka Asanu, ali golman Vojvođana bio je spreman.

8. minut – Prva prilika za Partizan na meču. Prbao je Marković glavom posle odbitka, ali bez uspeha!

3. minut – Probao je Dričnić iz velike daljine, ali neprecizno.

Utakmica je počela!

Bivša supruga Sava Miloševića sa decom gleda utakmicu.

SASTAVI:

PARTIZAN: Stojković, Miletić, Ostojić, Pavlović, Urošević, Šćekić, Zdjelar, Natho, Marković, Asano, Sadik.

VOJVODINA: Rockov, Stojković, Saničanin, Bralić, Đorđević, Drinčić, Bojić, Andrić, Vukadinović, Čović, Mrkaić.

18:55 – Sjajna podrška Grobara uz veliki transparent na južnoj tribini.

18:50 – Veliki broj poznatih i čelnici kluba stigli su na stadion.  Tu je i legenda crno-belih Saša Ilić.

18:41 – Rigorozne mere na stadionu u Nišu. Policija pod maskama kontoliše gledaoce.

18:37 – Veliki broj čelnika oba kluba i FSS stiglo je na stadion u Nišu.