Izvor: Alo
21.10.2024 u 16:00
0

GOLEADA U PAZARU PRIPALA CRNO-BELIMA Partizan posle preokreta slavio na teškom gostovanju

Fudbaleri Partizana pobedili su Novi Pazar posle preokreta sa 4:3 na gostujućem terenu

Novi Pazar – Partizan (3:4)

Drugo poluvreme:

90. minut – Igraće se još četiri minuta u nadoknadi vremena!

84. minut – Goool! Još jednom loša reakcija odbrane Partizana i Uroš Đurđanović je uspeo da pogodi drugi put na meču! (3:3)

74. minut – Goool! Sjajno se snašao u kontri Zubairu i doveo crno-bele u prednost! (2:3)

61. minut – Novi fudbaler Partizana koji je upisan u beležnicu Milana Milanovića je Ovusu, koji je zbog igranja rukom dobio žuti karton

58. minut – Novi prodor Kalulua, koji se sada odlučio na udarac, ali je lopta otišla pored gola…

49. minut – Prvi šut u okvir gola Partizana nije završio u mreži, sada je Jovanović dobro reagovao posle šuta bivšeg igrača crno-belih Adema Ljajića.

46. minut – Počelo je drugo poluvreme!

Prvo poluvreme:

45. minut – Poluvreme u Humskoj!

40. minut – Goool! Kakav pogodak Kovača, vraća se Partizan u potpunosti u igru! (2:2)

38. minut – Goool! Stiže odgovor gostiju! Zubairu je posle nekoliko odbitaka uspeo da ubaci loptu u gol! (1:2)

21. minut – Goool! Bojat je strelac! Kakav udarac za crno-bele!

16. minut – Goool! Užasna reakcija odbrane crno-belih, kao što je često bio i slučaj ove sezone! Strelac je Uroš Đuranović, koji je imao sve vreme sveta da se namesti u kaznenom prostoru posle pasa Mesarovića. Aleksandar Jovanović je bio nemoćan

8. minut – Ubrzo je nastavljena utakmica!

5. minut – Meč prekinut zbog detonacija koje se čuju van stadiona!

1. minut – Utakmica je počela!