
Foto: Instagram printscreen
TEK JE STIGAO U INTER, A NAVIJAČI SU POLUDELI ZA NJEGOVOM SESTROM: Ona je prava lepotica, Davidu neće biti lako
Inter iz Milana ovog leta doveo je nekoliko pojačanja, a jedan od onih koji bi trebalo da donese kvalitet je i Davide Fratezi.
Momak koji igra na mestu centralnog veznog igrača stigao je na jedngodišnju pozajmicu iz Sasuola vrednu 6.000.000 evra na stadion „Đuzepe Meaca“. Davide Fratezi ima 23 godine i ukoliko zadovolji menadžment „nero-azura“ Inter će na kraju sezone moći da ga otkupi za 25.000.000 evra.
Na stranu fudbalski kvaliteti plavokosog veznog igrača u koje ne treba sumnjati, ali u žižu italijanske javnosti nije došao zbog fudbala, već zbog svoje sestre. Njih dvoje bukvalno se ne skidaju sa naslovnica novina i portala proteklih dana.
View this post on Instagram
Naime, Davide Fratezi ima mlađu sestru Kijaru koja je prava lepotica. Seksepilna plavuša putem društvenih mreža svoje pratioce svaki dan obraduje sa po kojom provokativnom fotkom.
Zanosna Kijara Fratezi (21) ne krije lepotu, a nedavno je stavila silikone u grudi.
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

SIN SVOGA OCA: Ronaldo Junior pregazio Hrvate i doveo Portugal do trofeja

IZGLEDA DA KRAGUJEVČANIN NAPUŠTA TURSKU: Klubovi se otimaju oko Filipa Kostića

VLAHOVIĆ NA RADARU: Atletiko Madrid pokazuje interesovanje za reprezentativca Srbije

AL ITIHAD JE NOVI ŠAMPION: Golman Predrag Rajković vodio klub

1 thoughts on “TEK JE STIGAO U INTER, A NAVIJAČI SU POLUDELI ZA NJEGOVOM SESTROM: Ona je prava lepotica, Davidu neće biti lako”
Stavila silikone.🐑🐑🐑🐑