
NE PRESTAJU SUKOBI Izraela i Palestine: Povređeno 27 Palestinaca
Oko 270 Palestinaca povređeno je juče na okupiranoj Zapadnoj obali u sukobu sa izraelskim vojnicima tokom protesta protiv izraelske kolonizacije i za vreme sahrane mladog Palestinca ubijenog dan ranije.
VAŽNO:
PREDSEDNIK VUČIĆ RAZGOVARAO SA ERDOGANOM: Glavna tema situacija u regionu!
UKINUT PRITVOR ALEKSANDRU JOVIČIĆU! Bivši predsednik opštine Palilula dobio nanogucu!
TRAGEDIJA U UŽICU: Tinejdžer izbo komšiju nožem!
ODLUKA SKUPŠTINE REPUBLIKE SRPSKE! Incku ovo nije prošlo!
Većina je zadobila povrede u Beiti, na severu, blizu Nablusa, gde se izraelska vojska redovno sukobljava sa stanovnicima koji od sredine maja protestuju protiv izgradnje divljeg jevrejskog naselja u blizini.
Pomenuto naselje je evakuisano i čuva ga izraelska vojska dok izraelske vlasti ne odluče o njegovoj sudbini.
Većina je zadobila povrede zbog udisanja suzavca, pedesetak ih je ranjeno gumenim, a sedmoro pravim mecima.
Izraelska vojska je saopštila da je oko 150 Palestinaca gađalo njene pripadnike kamenjem i zapaljenim gumama, na šta je uzvraćeno „sredstvima za rasterivanje demonstranata“ i hicima.
Nešto južnije u Beit Omaru, izbili su danas sukobi tokom sahrane 20-godišnjeg Palestinca.
On je preminuo od rana koje je dan ranije zadobio u sličnom okršaju sa izraelskim vojnicima na sahrani dvanaestogodišnjeg palestinskog dečaka.
Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

NISMO USPELI DA OSTVARIMO CILJ: Premijer Rumunije podnosi ostavku

NAPAD UKRAJINSKIH DRONOVA: Ubijene tri osobe u Kurskoj oblasti
