
U DOMU ZA STARE SITUACIJA POD KONTROLOM: Nadležni tvrde da zaraženi u Velikom Popovcu imaju blažu kliničku sliku!
– Кlinička slika korisnika i zaposlenih je blaža, njihovo stanje je stabilno – izjavio je danas Dejan Marković, direktor Ustanove za smeštaj starih lica „Gvozden Jovančićević“ iz Velikog Popovca, u kojem je virusom korona zaraženo 83 korisnika i 11 zaposlenih.
Kako je ranije danas rekla direktorka Zavoda za javno zdravlje Požarevac Ana Jovanović u tom domu testirano je ukupno 198 osoba, od čega je 94 pozitivno na virus, dok se za 43 uzorka čekaju rezultati.
SVE O KORONI
LJUDI SE KUPAJU GDE STIGNU A OVA OPASNA STVAR VREBA: Neke plaže su RAJ NA ZEMLJI
POTRAŽNJA ZA MEDICINSKIM SESTRAMA I LEKARIMA U DOBA KORONE: Ova zanimanja su DEFICITARNA
U VOJVODINI 3.790 POZITIVNIH NA KORONA VIRUS: U Novom Sadu 1.790
U saopštenju Ministarstva za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja navodi se da je Marković podsetio da su posete u domu zabranjene od februara, prvo zbog gripa, a zatim i zbog virusa korona.
– Imamo zaštitnu opremu i sve što je neophodno – rekao je direktor i istakao da je situacija pod kontrolom.
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

HRISTOS VASKRSE: Srećan Uskrs, svim vernicima koji proslavljaju današnji praznik!

AMSS: Odlični uslovi za vožnju, nema zadržavanja na graničnim prelazima
