
Foto: Youtube printscreen
KRISTOFER HIL O „OTVORENOM BALKANU“ Američki ambasador u Srbiji podržao „originalnu inicijativu“ pa opleo po Sergeju Lavrovu!
Američki ambasador u Srbiji Kristofer Hil izjavio je da je u Ohrid došao kako bi pružio podršku Otvorenom Balkanu, prenosi sajt abcnews.al.
U intervjuu za ovaj medij, on daje podršku Otvorenom Balkanu jer je to, kako je naveo, originalan projekat saradnje između zemalja u regionu.
„Ovde sam da pružim podršku ovom projektu jer je to originalan projekat saradnje i veoma vredan za zemlje koje učestvuju“, kazao je Hil.
Komentarišući izjavu ruskog ministra spoljnih poslova Sergeja Lavrova da je Otvoreni Balkan inicijativa koju podržava, Hil je rekao da smatra da je to “sarkastična izjava koja nije iskrena“.
U Ohridu je održan samit regionalne inicijative Otvoreni Balkan na kojem je potpisano više sporazuma i memoranduma o saradnji tri zemlje članice.
*Gledajte „Happy“ kablovske kanale i to: „Moje happy društvo“, „Moj happy život“, „Moja happy zemlja“ i „Moja happy muzika“.
Program se emituje kod kablovskih operatera „IrisTV“ i „Supernova“, a možete ih pronaći na sledećim kanalima:
„Moje happy društvo“ – IrisTV / 171 ; Supernova / 71
„Moj happy život“ – IrisTV / 172 ; Supernova / 72
„Moja happy zemlja“ – IrisTV / 173 ; Supernova / 73
„Moja happy muzika“ – IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

SUSRET SA VELIKIM LIDERIMA: Vučić planira da se sastane sa Trampom i Putinom

PROBAĆEMO DA SE DOGOVORIMO: Aleksandar Vučić o Trampovim carinama
