
STEVO PANDAROVSKI NOVI PREDSEDNIK SEVERNE MAKEDONIJE: „Mračno doba je iza nas!“
Kandidat vladajuće koalicije SDSM-DUI Stevo Pendarovski proglasio je sinoć pobedu na predsedničkim izborima u Severnoj Makedoniji, prvim nakon promene imena države, poručivši da će biti predsednik svih građana kog se niko neće stideti.
– Zalagaću se za pravičnost i pravnu državu. Idemo svi zajedno napred i svi ćemo biti partneri ka stabilnosti, a ne krizi. Mračno doba je iza nas– istakao je Pendarovski na konferenciji za novinare u sedištu vladajuće SDSM.
Pendarovski je proglasio pobedu rekavši "hvala", na makedonskom i albanskom jeziku.
– Pridružujem se rukovodstvu ove države ka evroatlantskoj i ekonomski razvijenoj Republici Severnoj Makedoniji. Otvoren nam je put ka boljoj budućnosti– istakao je Pendarovski.
On je zahvalio premijeru Zoranu Zaevu na pruženoj podršci i poverenju, kao i svim partijama koje su podržale njegovu kandidaturu.
Pendarovski je obećao da će tokom svog mandata kritikovati sve što zaslužuje u cilju boljitka građana, kao i da će biti saveznik u ostvarivanju njihovih interesa.
Izvor: Tanjug
Foto: Arhiva
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

HAPŠENJE U BIJELOM POLJU: Sumnja se da je srpski državljanin progonio maloletnicu

UBIO ŽENU, PA SEBI PRESUDIO: Detalji jezivog zločina u Umagu

PRONAĐENA DVA TELA U UMAGU: Uviđaj u toku

PREGOVORI UKRAJINE I RUSIJE POREMETILI PLANOVE: Zelenski neće posetiti Crnu Goru
