14.10.2020 u 19:50
0

PARNI VALJAK ZABELEŽIO DRUGI PORAZ: Ništa crno-belima nije išlo od ruke

Košarkaši Partizana igraju s ruskim Uniksom u Kazanju u trećem kolu Evrokupa.

40. minut: Jaramaz i Stefan Janković promašili su dva zicera u kontri.

39. minut: Greše crno-beli u napadu, u kontri Morgan pogađa pod faulom. Siguran je i sa penala (87:68).

37. minut: Trojka Jaramaza za poslednju nadu crno-belih (77:65). Ipak, nikako parni valjak nije uspevao da sačuva svoj koš. Braun i Morgan sipaju nemilice (81:66).

36. minut: Bio je to kratak bljesak crno-belih, serijom 6:0 uzvratili su domaći (77:61).

34. minut: Mika je pogodio uz dodatno bacanje, a onda je Miler-Mekintajer ukrao loptu pod košem i pogodio (71:61).

32. minut: Na trojku Pejdža Morgan je uzvratio zakucavanjem (71:56).

30. minut: U poslednjem minutu treće deonice Gordić, Pejdž i Miler-Mekintajer serijom 6:0 doveli su Partizan na -14 (67:53).

29. minut: Partizan je ušao u mašinu, nižu greške crno-beli.

27. minut: Posle trojke Smita je +22 (62:40).

26. minut: UNIKS je već na +19. Sipaju domaći trojke, napravili su 14 razlike za pet minuta.

25. minut: Miler-Mekintajer napravio je namernu ličnu, Holand je pogodio bacanja, potom i trojku (51:36) za do tada maksimalnih +15.

22. minut: Za dva minuta UNIKS je serijom 9:2 ponovo došao do dvocifrene razlike (46:34).

Na pauzi poluvremena crno-beli su bili u rezultatskom minusu, ali su se vratili igrački posle minus faze u kojoj je rival došao do dvocifrene prednosti.

20. minut: Miler-Mekintajer je ukrao loptu i zakucao u kontri (33:27), a onda je u novom brzom napadu asistirao Nikoli Jankoviću za zakucavanje (33:29). Kada je Zagorac pogodio trojku (35:32) Partizan je prišao na minus tri.

18. minut: Dva i po minuta nije bilo poena na obe strane, sve dok Holand nije pogodio pod obručem, ali brzo je uzvratio Nikola Janković (32:24) zakucavanjem.

16. minut – 30:22 – Morgan prekida seriju Partizana.

15. minut – 28:22 – Mika ponovo pogađa, smanjaju se prednost domaćina.

14. minut – 28:20 – Mika pogađa posle sjajne akcije i alej upa.

13. minut – 28:18 – Serija poena za Stefana Jankovića.

13. minut – 26:15 – Baun ubacuje tri poena u ovom napadu, najveća prednost domaćih na meču.

12. minut – 25:13 – Džamar Smit sa penala ubacuje prve poene u drugom kvartalu.

PRVA ČETVRTINA:

10. minut – 22:13 – Prvi poeni Dangubića.

10. minut – 22:11 – Mini serija Džamara Smita.

9. minut – 20:11 – Gordić sa penala smanjuje zaostatak.

8. minut – 18:10 – Posle duže pauze Partizan pogađa koš, tačnije Janković.

7. minut – 17:8 – Novi laki poeni za domaće posle greške crno-belih i nove izgubljene lopte. Tajm-aut Partizan.

6. minut – 15:8 – Nova serija domaćih, loš strat meča za crno-bele!

5. minut – 13:8 – Jaramaz prekida seriju domaćih, a onda trojka Kenana na drugoj strani.

4. minut – 10:6 – Novi poeni Morgana.

3. minut – 5:6 – Trojku sada vraća Jaramaz.

OPROŠTAJ OD LEGENDE BORE DRLJAČE

ESTRADA JECA NA SAHRANI, BOJANIĆ SLOMLJEN: Stari vuk je bio moj uzor (FOTO)

SINOVI SE CRVENIM RUŽAMA OPROSTILI OD BORE Oče, oprosti nam ako smo zgrešili (VIDEO)

Potresni snimci spuštanja kovčega sa telom Bore Drljače! (VIDEO)

UŽIVO! SAHRANJEN BORA DRLJAČA: Pevača ispratili uz „Nema raja bez rodnoga kraj“! (VIDEO, GALERIJA)

OVAKO SE OPRAŠTAJU KRAJIŠNICI! Pogledajte kako je Baja Mali Knindža ispratio Boru Drljaču! (FOTO)

POTRESNO! Lepa, Vera i Era pokušali da otpevaju pesmu Bore Drljače ali nisu uspeli! (VIDEO)

3. minut – 5:3 – Trojka Holanda za domaće koji prvi put na meču vode.

2. minut – 2:3 – Morgan ubacuje prve poene za domaće posle greške košarkaša Partizana.

1. minut – 0:3 – Mekintajer pogađa sa penala.

1. minut – 0:2 – Prvi koš na meču postiže Erik Mika za Partizan.

Trener Partizana Vlado Šćepanović rekao je da niko ne može da preti Uniksu na domaćem terenu, ali da njegov tim u Kazanj ide sa idejom i željom za trijumfom.

„Ono što tražim od svojih igrača je da daju maksimum u ovom momentu, a za šta će taj maksimum biti dovoljan, videćemo u sredu. Koliko energetski više budemo u utakmici, toliko će nam šanse za trijumf biti veće“, istakao je Šćepanović.

Obe ekipe ulaze sa po jednom pobedom i jednim porazom, a kapiten Novica Veličković ističe da tim u Kazanj ne ide s belom zastavom.

„U poslednjih 10-15 godina se konstantno nalaze medju četiri najbolje ekipe u Rusiji. Sa Džamarom Smitom sam igrao u Bambergu, on im je najbolji strelac, sjajan igrač. Očekuje nas teško gostovanje posle teškog puta, ali ne idemo sa belom zastavom. Probaćemo da pružimo što bolju partiju i da pobedimo“, poručio je Veličković.