0

UŽIVO, VIDEO: MAĐARSKA-SRBIJA (1:1), nerešeno u Budimpešti, Orlovi žele pobedu!

Reprezentacija Srbije gostuje Mađasrskoj u okviru 5. kola Lige Nacija.

TOK MEČA:

77. minut – Dvostruka izmena u reprezentaciji Srbiji, umesto Tadića i Jovića u igri su Sergej Milinković Savić i Dušan Vlahović

70. minut – Dobar pokušaj Radonjica, sjajno je šutirao, ali neprecizno

66. minut – Igra se između dva šesnaesterca

62. minut –  Dvostruka izmena u reprezentaciji Srbije. U igri su Grujić i Mladenović, umesto Maksimovića i Ristića.

56. minut -Lazović ne može da nastavi. U pitanju je povreda ruke posle duela sa Filipom Holender, umesto njega u igri je Gaćinović

52. minut –  Dobra prilika za Srbiju Lazović je centrirao za Radonjića,lopta je zakačila Kečkeša i zamalo završila u mreži domaćina

48. minut – Holender je  neoprezno startovao na Lazovića

46. minut – Počelo je drugo poluvreme

44. minut – Igra se obostrano otvoreno

39. minut – GOL 1:1, Kalmar, posle zaista lepe akcije Mađara

37. minut – Velika šansa za Mađarsku , Soboslaji glavom sa pet metara šutira pravo u Dmitrovića.

35. minut – Dobar pokušaj Lukića iz daljine!

31. minut – Novi pokušaj Soboslaji iz slobodnog udarca, ali Rajković izbacuje u korner

27. minut  – Lepa akcija Tadića i Radonjića ali su prekombinovali

23. minut – Soboslaj je pokušao iz slobodnog udarca, Dmitrović brani.

18. minut – GOOL, 0:1, Radonjić, sjajan pogodak brzonog krilnog igrača, koji je nakon solo prodora zatresao mrežu domaćina

15. minut – Inicijativa domaćina

10. minut – Prvi pokušaj Mađara, Siger je bio neprecizan

6. minut – Prva prilika za Srbiju, Lazović je centrirao,ali se Jović nije najbolje snašao pred golom Dibuša.

3. minut – Oštar start nad Tadićem

1. minut – Utakmica je počela.

SAZNAJTE JOŠ

LEKARI PRIMETILI NOV SIMPTOM KORONA VIRUSA KOD DECE: Stiže sa temperaturom i stomačnim problemima

KON APELUJE: Zdravstvenim radnicima potrebna podrška društva

STIŽE LEDENA ZIMA? Pogledajte šta su procene meterologa

POSLEDNJE ZBOGOM SINU FUDBALSKE LEGENDE: Evo kada će biti sahranjen Vedran Repčić

Poznati su i sastavi timova:

Posle bolnog poraza od Škotske fudbalska reprezentacija Srbije otputovala je u Mađarsku, gde je očekuje duel Lige nacija.

– U Budimpeštu smo stigli posle bolnog poraza u finalu baraža za plasman na Prvenstvo Evrope od Škotske. Zbog svega navedenog atmosfera u ekipi nije baš dobra, moramo mnogo da učinimo da se podignemo i budemo u skladu sa zahtevima ovog meča. Moramo da igramo bolje nego što smo igrali u Beogradu u oktobru – rekao je selektor Srbije u najavi meča.

Nakon četiri kola  Srbija se nalazi na poslednjem mestu u grupi sa sa samo dva osvojena boda.

Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE