
VUČIĆ: Imamo veliki problem sa vakcinama!
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić je rekao kako postoji problem sa vakcinama.
PROČITAJTE OBAVEZNO
KORONA PRESEK: U Srbiji registrovano 2.080 pozitivnih, 19 osoba preminulo
Više od 300.000 vakcinisanih u Srbiji!
VRATILA SE NADA MACURA! Ove savete je podelila sa Happy TV
Vučić sutra na svečanosti otkrivanja spomenika Stefanu Nemanji
POLICIJI SE JAVILA JOŠ JEDNA ŽRTVA: Aleksić za to neće ODGOVARATI!
On je izjavio da je Srbija do sada ugovorila 6,5 miliona vakcina protiv korona virusa, ali je problem – što vakcina nema.
– Problem je što vakcina nema. I kada čujete da će Brazil dobiti od Rusije veliki broj vakcina, ali – do kraja godine… – konstatovao je predsednik Srbije. On je istakao da je milion doza iz Kine stiglo u Srbiju zahvaljujući velikom prijateljstvu sa tom zemljom.
Podsetio je da je posle jednog susreta u Minhenu, tokom Bezbedosne konferencije, koji je imao sa kineskim zvaničnikom Van Gijem, kada je ceo svet, kaže, optuživao Kinu, ali ne i Srbija, krenula podrška Kine Srbiji i po pitanju korona virusa i po drugim pitanjima.
Vučić je naglasio da je Srbija jedina zemlja koja je od Kine dobila milion vakcina, a da nije učestvovala u trećoj fazi ispitivanja, iako Kina ima i veće prijatelje od Srbije.
SAZNAJTE I OVO
VULIN O SLUČAJU PRISLUŠKIVANJA PREDSEDNIKA SRBIJE: Ne sme proći nekažnjeno, ovo su dalji koraci
DR STEVANOVIĆ NAJAVIO: Uskoro krećemo u još bržu imunizaciju
NEVEROVATNE ISPOVESTI U EMISIJI POSLE RUČKA: Ovako su nas tukle supruge (DANAS OD 15 ČASOVA)
PRVI KOMERCIJALNI LET U SVEMIR Trojica putnika poleću 2022. godine
ĐOKOVIĆ O BRAJANTU: Zauvek Mamba! Volim te, prijatelju (FOTO)
– Za to su zaslužni građani koji su pružali podršku politici odgovornosti i ozbiljnnosti, koja je znala da je potrebno da budemo otvoreni za mnoge i da umemo da trpimo različite pritiske – rekao je Vučić.
Kako je rekao, Malta i Island su manje zemlje, pa mogu procentualno da vakcinišu veliki broj ljudi, tako da je suštinski, samo Velika Britanija ispred Srbije.
– Posebno sam srećan kad u knjigu utisaka građani napišu da ni Nemačka ne bi ovako uspela da uradi. To pokazuje koliko je Srbija napredovala u svakom pogledu, i dobro govori o ovoj zemlji – rekao je Vučić.
Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE.
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

ODUVEK BILA VELIKA POTPORA: Blokaderima jako važna Severinina podrška iz Hrvatske
