„Los blankosi“ ponovo razočarali.

VOJSKE SVETA: Od onlajn regrutacije, do veoma strogih pravila (VIDEO)

KRAĐA NA VRAČARU: Uhapšen muškarac pod sumnjom za otimanje novčanika, telefona i povređivanje žene (61)

ISTINA MALE MINUTAŽE: Parker otkrio zašto Mitrovića drži na klupi

Fudbaleri Levantea napravili su veliko iznenađenje u 21. kolu La Lige i u Madridu savladali Real rezultatom 2:1! Šampion Španije se tim porazom dodatno udaljio od odbrane titule, pošto lider Atletiko sada ima sedam bodova viška i dve utakmice manje.

Kraljevski klub je četvrti poraz u prvenstvu upisao uprkos tome što je od 13. minuta u Valdebebasu vodio sa 1:0 golom Marka Asensija.

Levante je novim trijumfom stigao do 26 boda i zauzima devetu poziciju, u sledećoj rundi čeka Granadu.

Crveni karton Edera Militaoa iz devetog minuta je, ipak, presudno uticao na dalji tok utakmice. Iako znatno kvalitetnija, ekipa Zinedina Zidana nije mogla da parira brojčano nadmoćnijem rivalu koji je pogocima Hosea Moralesa u 32. i Rođera Martija u 78. izvojevao veliki trijumf.