Izvor: Happy BSC
18.02.2021 u 21:45
0

ON JE ZVEZDINA JUNAČINA! Srušio je Liverpul, ŠOKIRAO MILAN, sve je moguće na San Siru! (VIDEO, FOTO)

Fudbaleri Crvene zvezde i Milana remiziralli su večeras 2:2 (0:1) u prvoj utakmici šesnaestine finala Lige Evrope.

IZABRAN PATRIJARH

ZVONA OGLASILA IZBOR NOVOG PATRIJARHA! Evo ko je Porfirije, novi poglavar SPC!

SPC IZABRALA POGLAVARA! PORFIRIJE NOVI PATRIJARH! (FOTO, VIDEO)

OBRT NA SABORU! Ovo su nova imena budućeg poglavara SPC

EVO ŠTA KAŽE PORFIRIJE O KOSOVU: Ovo je stav novog patrijarha SPC o našem najvažnijem pitanju

Zvezdin junak ponovo je bio Milan Pavkov, koji je u 93. minutu glavom pogodio za izjednačenje.

Prethodno, Milan je vodio zahvaljujući greškama Zvezdinog defanzivca Radovana Pankova, strelca autogola u 42. minutu i krivca za penal u 61. minutu, koji je Teo Ernandez pretvorio u gol.

Između te dve greške gol za Zvezdu postigao je Gelor Kanga u 52. minutu iz penala.

Milan je u prvom poluvremenu postigao još dva gola, ali su oba poništena nakon VAR-a.

Zvezda je poslednjih 15 minuta igrala sa desetoricom, nakon isključenja Milana Rodića zbog dva žuta kartona.

Revanš se igra za sedam dana u Milanu.

POGLEDAJTE GOL PAVKOVA OVDE

KRAJ UTAKMICE!

90+3 GOOOOOOOOOOOOOL 2:2 Pavkov posle kornera donosi Zvezdi izjednačenje i to sa igračem manje. Ponovo je kao protiv Liverpula

90′ Četiri minuta nadoknade.

88′ Šut Bakajoka, korner za Zvezdu, još malo vremena je ostalo.

83′ Centrirao je Čalhanoglu, šutirao Meite, a Borjan spasava Zvezdu i izbija loptu u korner.

76′ Sada će biti mnogo teško. Rodić je dobio žuti karton i automatsko isključenje. Crveno-beli imaju igrača manje.

72′ Žuti karton za Mandžukića koji je podigao tenziju, Hrvat je laktom udario Rodića.

67′ Borjan brani udarac Kastiljeha, da je Milan dao treći gol verovatno bi sve bilo rešeno.

GOL MILANA POGLEDAJTE OVDE.

60′ GOOOOOOOOOOOOOOOL!  Ernandez sa bele tačke, Milan ponovo vodi.

59′ Penal za Milan! Ponovo Pankov. Posle autogola sada je oborio Ernandeza u svom kaznenom prostoru. Var radi punom parom, ali ovog puta je na strani rosonera.

Gol Crvene zvezde pogledajte OVDE.

52′ 1:1 GOOOOOOOOOOOOOL! Kanga je šutirao sa 11 metara i savladao Donarumu. Zvezda je izjednačila, au, da ima publike Marakana bi sad eksplodirala!

51′ Penal za Zvezdu!

48′ Ben je bio u situaciji koja obećava, ali je otišao suviše ukoso, šutirao, Donaruma odbranio. Lopta je otišla u korner koji je izveo Kanga, ali bez opasnosti po gol Milaneza.

46′ Počelo drugih 45 minuta na stadionu „Rajko Mitić“

DRUGO POLUVREME

45′ Kraj prvog poluvremena. Epilog: Milan vodi autogolom Pankova, a Zvezda je  u dva navrata imala sreće jer je grčki sudija Sidropulos posle gledanja VAR oba puta poništio pogotke. Prvi put zbog ofsajda, a drugi put zbog igranja rukom Ernandeza.

42′  0:1 GOOOOOOOOOOL VAR je dva puta spasio Zvezdu, ali ovog puta… Autogol Pankova, Milan vodi na Marakani. Autogol pogledajte OVDE.

31′  Ben pokušava,  odličan šut, ali ponovo Donaruma na mestu

22′ Krunić je proigrao Rebića, ali hrvatski napadač se nije snašao

21′  Ponovo Ivanić, ovog puta topovski šut sa distance , Donaruma opet brani.

20′ Strašna šansa za crveno-bele. Nije bilo ofsajda, Ivanić sam ispred Donarume, gađao dalji ugao, ali sjajna intervencija čuvara mreže rosonera,

19′ Odličan šut Krunića, Borjan ovog puta na visini zadatka

14′ Pankov nije uspeo glavom da zakači loptu

9′  Gol za Milan, srećom poništen je. Sem Kastiljeho je savladao Milana Borjana. VAR je potvrdio da je Španac, ipak bio ofsajdu.

6′ Ben loše izveo slobodan udarac

1′ Meč je počeo

PRVO POLUVREME

Utakmicu će gledati i prvi teniser sveta i finalista Australijan Opeana Novak Đoković.
Dobro veče i dobrodošli na tekstualni prenos meča Crvena zvezda – Milan na Happy BSC portalu.
FUDBALERI Crvene zvezde igraju protiv Milana u šesnaestini finala Lige Evrope.

VESTI DANA

GLAVAŠ za Happy TV: Proces vakcinacije i problemi nakon primljenog cepiva (VIDEO)

ZEMLJOTRES U HRVATSKOJ! Osetio se i u BiH

Treneri su odredili sastave. Od starta igra Gobeljić, ali i Kanga umesto Sanoga!

Ovo su jedanaestorica koje je Dejan Stanković izabrao da počnu duel sa rosonerima.

ZVEZDA: Borjan – Pankov, Milunović, Degenek – Gobeljić, Kanga, Petrović, Rodić – Ben, Ivanić – Falćineli.

SVE GRUVA PRED ZVEZDA-MILAN

DODATNI VETAR U LEĐA! Ova poruka Delija sačekaće fudbalere Zvezde na Severu! (FOTO)

GAZI ZVEZDO GAZI: Crveno-bela mašinerija SPREMNA za Milaneze!

MILAN: Donaruma – Kalulu, Romanjoli, Tomori, Ernandez – Benaser, Meite – Rebić, Krunić, Kastiljeho – Mandžukić.

Utakmicu sude grčke sudije na čelu sa Tasosom Sidiropulosom, a u VAR sobi će biti nemački arbitri.