
Foto: printscreen tik tok adfood2
TITO NA DOČEKU 2024. U SARAJEVU: Evo šta je sve pričao
Proslava Nove 2024. godine u Sarajevu bila je pravi spektakl, ali ne zato što su je stanovnici Bosne i Hercegovine dočekali uz Crvenu jabuku, Zabranjeno pušenje i Bombaj štampu već zato što su imali specijalnog "gosta" - ni manje, ni više, druga Tita!
Naime, bivši doživotni predsednik Jugoslavije, Josip Broz Tito se na zanimljiv način „obratio“ sarajevskoj publici u novogodišnjoj noći, a pretpostavlja se da je poruka nastala uz pomoć veštačke inteligencije.
Kako je tačno bilo…Posle nastupa Bombaj štampe na pozornicu su izašli voditelji programa te „razgovarali sa drugom Titom“, a publika je u jednom trenutku vrištala od oduševljenja.
O PROSLAVI 1980. PRIČA SE I DANAS: Ovako je Tito čekao Novu godinu (VIDEO)
Tito je u u skeču ispričao i anegdotu s čuvenog dočeka Nove godine kada su, kako navodi on, Sofija Loren i Elizabeth Tejlor poslali poznatog holivudskog glumca Ričarda Bartona koji je igrao TIta u filmu Bitka na Sutjesci „po ćevape“.
Pogledajte:
@adfood2 Josip Broz Tito se na zanimljiv način obratio sarajevskoj publici u novogodišnjoj večeri✨ #newyear #newyearseve #welcome2024 #sarajevo #bosnia #bosniaandherzegovina #balkan #fyp #foryou #viral #yugoslavia #serbia #croatia ♬ original sound – ADFood
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

TEŠKO NEVREME U REPUBLICI SRPSKOJ: Grad zabeleo krovove i ulice

POKUŠAO DA SE UDALJI SA LICA MESTA: Načelnik opštine u BiH učestvovao u saobraćajki

POGINUO MOTOCIKLISTA: Strašna nesreća u centru Zagreba
