30.07.2024 u 18:27
0

NIJE SVE GOTOVO ZA NAŠE ODBOJKAŠE OSTAJE MEČ SA KANADOM: Poraz od Slovenaca

Muška odbojkaška reprezentacija Srbije poražena je u prvoj utakmici olimpijskog turnira, od Francuske, a danas u drugom kolu i od Slovenije. Rezultat je bio 3:0.

SLOVENIJA – SRBIJA 3:0

Treći set:

25:19 – Kontra za pobedu

22:18 – Novi poen Atanasijevića, da se ublaži poraz.

20:16 – Uspešan blok Slovenaca.

18:15 – Slovenija se sada odlepila na tri poena, mora da reaguje Igor Kolaković!

16:14 – Srbija nikako da dođe do tog izjednačenja

10:9 – Trojni blok čeka Ivovića…Šteta, Slovenci ponovo dolaze

7:8 – Sjajan blok Krsmanovića!

5:5 – As poen, Slovenije očas posla dolazi do tri vezana poena

1:3 – Atanasijević odličan, a potom i sjajan servis Marka Ivovića!

SLOVENIJA – SRBIJA 2:0

Drugi set:

25:19 – Slovenci dolaze i do drugog seta! Srbija je imala prednost od 15:12, ali je onda usledila strašna serija našeg rivala!

21:15 – I dalje traje ova neverovatna serija Slovenije – 9:0!

18:15 – Novi as udarac Pajenka! Jednostavno, sjajnim servisima je dosta zakomplikovao situaciju Srbiji u finišu drugog seta! Serija Slovenaca od 7:0!

16:15 – Kakav preokret Slovenaca!

14:15 – Samo poen prednosti za Srbiju

11:14 – Idealnu loptu je dobio Marko Ivović! A potom i poentirao!

9:10 – Ali sada tri vezana poena za Slovence, mora da reaguje sada Igor Kolaković!

6:10 – Kako sada igraju „Orlovi“! Mora da reaguje odmah selektor Slovenije!

6:8 – Bilo je iznad bloka, novi poen za „Orlove“

4:4 – As poen Marka Podraščanina! Srbija je sada uspela da veže tri poena!

4:1 – Loše Srbija otvara drugi set, već tri poena prednosti imaju komšije

SLOVENIJA – SRBIJA 1:0

Prvi set:

25:21 – Šteta! Srbija nažalost nije uspela da izdrži ovaj nalet Slovenaca, tako da oni uzimaju prvi set!

23:19 – Slovenci jako blizu osvajanja prvog seta

20:17 – Šteta! Usledila je serija Slovenaca, nekoliko grešaka naših u finišu ovog seta

15:15 – Sada Srbija vezuje tri poena i potpuno se vraća u ovaj meč!

15:12 – Održavaju Slovenci tri poena prednosti

12:10 – Miran Kujundžić, ostao je pribran i doneo „Orlovima“ još jedan poen

9:7 – Lopta od bloka odlazi u aut, novi poen za Slovence

5:6 – Razigrava Jovović našeg srednjaka, a onda egzekucija!

3:2 – Igra se poen za poen na početku meča

16.54 – Intoniraju se himne. Prvo Srbije, pa Slovenije koja je formalni domaćin.