Izvor: kurir
09.01.2021 u 17:26
0

Atalanta ubedljiva na gostovanju Beneventu!

Fudbaleri Atalante pobedili su danas na gostujućem terenu ekipu Beneventa sa 4:1, u utakmici 17. kola italijanske Serije A.

Ekipa iz Bergama je nakon prvog poluvremena vodila sa 1:0, a jedini gol u prvom periodu igre postigao je Slovenac Josip Iličić u 30. minutu.

U nastavku meča domaća ekipa je izjednačila, a strelac gola je bio Marko Sau u 50. minutu.

SVE O SPORTU

CRVENO-BELI TREĆI U EVROLIGI: Lovernj MVP kola, Micić na drugom mestu

MAGIČAN FA KUP: Runi ispao od šestoligaša, Everton se muči, otpao i Veljko Paunović

IBRAHIMOVIĆ SE VRAĆA NA TEREN: Zlatan u ekipi Milana za utakmicu sa Torinom

Atalanta je pobedila golovima Rafaela Toloija u 70, Duvana Zapate u 71. i Luisa Murijela u 86. minutu.

Na tabeli italijanskog prvenstva Atalanta zauzima četvrto mesto sa 31 bodom, dok se Benevento nalazi na 10. mestu sa 21 bodom.

Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE.