Izvor: kurir.rs
11.10.2020 u 22:54
0

BRUKA ORLOVA! SRBIJA-MAĐARSKA (0:1)! Očajna Srbija poražena od Mađarske na Marakani!

Posle velike pobede u Oslu Srbija  je u 3. kolu Lige Nacija dočekala Mađarsku i izgubila 0:1.

ODLAZAK LEGENDARNOG BORE DRLJAČE

Preminuo Bora Drljača!

POSLEDNJA ISPOVEST BORE DRLJAČE! Pred smrt je u „Glamuru specijal“ na Happy TV je PROGOVORIO O ŽIVOTNIM TRAGEDIJAMA! (VIDEO)

Reči koje KIDAJU SRCE: Evo ŠTA je Bora rekao NEKOLIKO DANA PRED SMRT!

TUGA: PRISEĆAMO se Bore Drljače i njegovog UČEŠĆA u Parovima! Evo po ČEMU ĆEMO GA PAMTITI! (VIDEO)

Pogledajte kakav je VESELJAK bio Bora Drljača! (VIDEO)

Jedna ŽELJA NIKADA MU SE NIJE OSTVARILA: Evo za čim je NAJVIŠE ŽALIO Bora Drljača!

Reprezentacija iz komšiluka je prilično nezgodan rival, a taj meč došao je nakon pobede nad Norveškom u baražu za plasman na Evropsko prvenstvo.

KRAJ MEČA:

90+3 minut – Utakmica je završena

85. minut – Pokušava Srbija, ali nema pravih šansi.

79. minut – Vlahović je pokušao glavom, ali je bio zamalo neprecizan

74. minut – Umalo izjednačenje nakon centrašuta Mladenovića , jedan igrač Mađarske je u želji da otkloni opasnost pogodio stativu gola golmana Gulađija

70. minuta – Opet je opao ritam meča, Mađari iskusno čuvaju prednost , Srbija nemoćna.

60. minut – Velika prilika za Mađare, ali se srećom Hampara nije snašao

57. minut –  Odlična prilika za Gaćinovića,ali se nije najbolje snašao nakon ubacivanja Tadića

55. minut – Nakon kornera Tadića ,u gužvi je pokušao Pavlović ali neprecizno.

51. minut – Krenula je Srbija angažovanije u drugom poluvremenu , ali bez prave prilike.

46. minut – I kod Mađara izmena umesto Hanđe ušao je novo pojačanje Partizana Holender

46. minut – Selektor Tumbaković naparavio je dve izmene, umesto Ljajića u igri je Radonjić,a umesto Milovoević u igru je ušao Lukić.

46. minut – Počelo je drugo poluvreme

40.  minut – Jako spora i bezidejna igra Orlova

35. minut – Odličan šut Kalmara, ali Rajković sjajno brani

27. minut – Srbija nema rešenje za dobro postavljenu odbranu Mađara

21. minut – GOL 0:1 Nakon prave konfuzije u odbrani Srbije lopta je došla do KenešA koji izbija sam ispred Rajkovića, zaobilazi ga i plasira loptu u mrežu

12. minut – Prva prilika za Srbiju šutirao je Gudelj sa distance,ali Gulaši je siguran.

10. minut – Nakon greške Milenkovića, iznenadbna prilika za Mađare, ali je Pavlović sjajno reagovao.

4. minut – Utakmica je počela u laganom ritmu

1. minut – Utakmica je počela

Sastavi:

Srbija: Rajković – Milenković, S. Mitrović, Pavlović – Gaćinović, Gudelj, Milivojević, Mladenović – Tadić, Ljajić – Jović.

Mađarska: Gulači – Botka, Lang, Salaj – Bese, Gazdag, Nađ, Kalmar, Hanga – Nikolić, Koniveš.

Srbija je napravila krupan korak ka kontinentalnom takmičenju u četvrtak kada je savladala sa 2:1 Norvežane i tako zakazala duel sa Škotskom u finalu baraža 12. novembra. Ljubiša Tumbaković je uoči meča sa Mađarima priznao da je ipak fokus na Škotima.

– Mađarska je jako dobra ekipa, iz godine u godinu se diže. To je nacionalni projekat još od osamdesetih godina, kada su počeli da tonu, pa su se dozvali pameti i počeli da ulažu u infrastrukturu, klubove i kvalitet je isplivao. Rezultati reprezentacije su jako dobri u poslednje dve ili tri godine. U B grupi Lige nacija sve to tu, približno, svako svakog može da pobedi. Odgovorićemo obavezama koje nam slede, ali prioritet je finale baraža, više ćemo da razmišljamo o 12. novembru. Naravno da će biti promena u nedelju, mi smo reprezentacija i nemamo glavne igrače i igrače iz drugog plana. Sutra i u sredu počinjemo pripremu za ono najbitnije, a to je finale baraža 12. novembra- rekao je Tumbaković pred utakmicu.