KRAJ EVROPSKE BAJKE PARTIZANA! Šarlroa – Partizan (2:1)

Fubaleri Partizana su izgubili od belgijskog Šarlroa u meču 3. kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Rezultat je bio 1:2 za belgijski klub nakon produžetaka.

SPISAK SVIH OTVORENIH GRANICA ZA SRBE: Još jedna zemlja nam je danas PODIGLA RAMPU

PUNA USTA KRVI: Mladić (20) iz Mostara otkriva zašto su ga ROĐACI BRUTALNO PRETUKLI

ĐURIĆ ISTIČE: U ponedeljak samo razgovori na tehničkom nivou o POVRATKU SRPSKE IMOVINE na KiM

BRUTALNO UBISTVO ŠOKIRALO REGION: Pomahnitao zbog starog sukoba sa komšijom pa ga hladnokrvno izbo 18 puta!

SKANDAL NEVIĐENIH RAZMERA! Ukradena relikvija od zlata i kristala: Tu su se čuvale kapi Svetog pape Jovana Pavla Drugog!

118. minut – Prilika za Sumu, ali sudija je pokazao na ofsajd pozciju

111. minut – Gurnuo je Stanojević u vatru mladog Denista Stojkovića, izašao je Asano. Može li mladi napadač Partizana da vrati egal?

107. minut – Rezai postiže pogodak iz slobodnog udarca, nakon što je rukom igrao Bojan Ostojić! Kakva šteta!

105. minut – Završen je prvi produžetak!

101. minut – Prilika za Rezaia, ali u poslednji čas Banjak je uklizao i loptu prosledio u korner.

98. minut – Šćekić ulazi u igru umesto Natha!

93. minut – Odlična prilika za Rezaia, ali u poslednji čas reaguje Miljković i uklizavanjem loptu šalje u korner.

91. minut – Uroš Vitas je ušao u igru umesto Bojana Ostojića.

Završen je regularni deo meča, idemo u produžetke.

90. minut – Utakmica je produžena za još jedan minut.

83. minut – Ne žele ni jedni ni drugi produžetke i dodatnu dramu. Partizan korsti svaku priliku da navali na gol rivala, a Suma je imao još jednu šansu da poptuno preokrene meč. Šutirao je sa 17 metara, preko gola.

Šarlroa – Partizan 1:1

(Desoleil 10 – Suma 53)

87. minut – Dve opasne situacije pred golom Partizana koje, srećom, nisu rezultovale golovima Belgijanaca. Najpre je strelac gola Desoleil glavom prebacio loptu preko gola Stojkovića na asistenciju Marioke, a onda je Miljković sjajno intervenisao klizećim startom, sprečio napadača Šarlroa da se ustremi ka Stojkoviću.

78. minut – Imao je sada sreće Partizan, Busi je šutirao, ali i promašio u dobroj šansi. Ubacio se iz drugog plana, po desnoj strani i tukao po zemlji, pored druge stative…

75. minut – Sjajna prilika za Sumu koji je nezaustavljiv.

68. minut – Probao je Marković sa ivice šesnaesterca, ali bezuspešno.

67. minut – Probao je Suma iz okreta sa skoro 30 metara, ali pravo u Benetoa.

64. minut – Prvi pokušaj Nikolsona na meču, ali dosta loše.

53. minut – GOOOOOOL! Suma pogađa na asistenciju Asana!

Umesto Stevanovića u igru je ušao Sejduba Suma.

46. minut – Počeo je drugi deo igre.

45. minut – Okončan je prvi deo meča, bez nadoknade.

40. minut – Domaći su znatno oborili tempo igre što im definitivno ide u korist.

32. minut – Partizan pokušava, ali bez konkretne prilike u dosadašnjem delu meča.

21 minut – Probao je Vitas glavom posle kornera, ali bez uspeha.

10. minut – GOL – Kapiten De Solei donosi prednost Belgijancima. Domaći su poveli posle loše reakcije crno-belih iz kornera. Odbranio je prvi šut Stojković, a onda se lopta odbila do Desoleia koji je šutem između Sadika i Asana savladao golmana Partizana za vođstvo domaćih.

8. minut – Prva prilika za Partizan. Probao je Miljković iskosa sa desne strane, ali dosta neprecizno.

1. minut – Utakmica je počela!

SASTAVI:

PARTIZAN: Stojković, Urošević, Banjak, Vitas, Miljković, Natho, Zdjelar, Stevanović, Marković, Asano, Sadik.

Klupa: N. Stevanović, D. Stojković, Šćekić, Suma, Ostojić, Matić, Smiljanić.

Šarlroa : Peneto – Fal, Busi, Viljems, Desolej, Kajemb – Ilajmaharitra, Morioka, Golizadeh – Rezai, Nikolson.

Pobednik ovog meča izboriće mesto u plej-ofu, gde će se direktno sa poljskim Lehom boriti za plasman u grupnu fazu Lige Evrope.

Crno-beli su u dosadašnja dva evropska okršaja eliminisali litvanski RFS i moldavski Sfintul.

Bolji iz ovog okršaja odmeriće snage sa poljskim Lehom koji je sinoć bio bolji od Apolona sa Kipra sa ubedljivih 5:0.

Meč Partizana i Šarlroa na programu je od 19 časova.