Izvor: Kurir.rs
03.09.2020 u 22:44
0

KRAJ: Srbija poražena od Rusije!

Fudbalska reprezentacija Srbije poražena je od Rusije u Moskvi u okviru 1. kola Lige nacije B u  Grupi 3 rezultaom 3:1

89.minut – Sjajna šansa za Filipa Đuričića, ali pravo u golmana Šunjina

85. minut – Rusi iskusno održavaju prednost

80. minut – GOL , Džuba 3:1, velika greška Maksimovića, loptu mu je uzeo Džuba i udarcem sa 16 metara savladao  Dmitrovića.

75. minut – GOOL- Mitrović, Lazović je kao na tacni ostavio loptu napadaču Srbije koji ju je samo prosledio u nebranjenu mrežu. Nada za „orlove“, do kraja je ostalo još 15-tak minuta, ako računamo nadoknadu.

69. minut – Sjajan šut Karaveava nakon prodora iskosa sa leve strane sa ivice šesnaesterca u same rašlje, Dmitrović je bio nemoćan.

67. minut – Inicijativa Srbije, pokušao je Kolarov iz daljine, ali je bio neprecizan.

64. minut – Izmene u reprezentaciji Srbije u igru ulaze Aleksandar Kolarov, umesto Strahinje Pavlovića i Filip Đurićić umesto Sergeja Milinkovića Savića.

62. minut- Dobar pokušaj Tadića, ali lopta odlazi preko gola.

57. minut – Rusi mnogo konkretniji u drugom poluvremenu

52. minut – Lepa akcija Srbije, Tadić, Kostić , Mitrović, ali loša završnica.

48. minut – GOL, 1:0 za Rusiju, Džuba sa penala. Pavlović je neoprezno oborio Bakaeva i arbitar je pokazao na belu tačku.

46. minut – Počelo je drugo poluvreme

45 + 1 minut – Završeno je prvo poluvreme

40. minut – Velika prilika za Rusiju Džuba se možda i posle faula  izborio za loptu , zavrnuo loptu sa desne strane na pet metara, ali srećom Bakajev je bio neprecizan i šutirao preko gola

34. minut – Igra se između dva šesnaesterca , malo je opao ritam igre.

28. minut. – Srbija ima blagu terensku iniijativu

23. minut – Prva šansa za Rusiju, pokušao je Džuba nakon kornera, ali je Dmitrović sjajno odbranio.

20. minut – Sjajna prilika za Srbiju, Kostić je prošao po levoj strani , uposlio Sergeja Milinkoviča Savića koji sa ivice šesnaesterca šutira zamalo preko stative.

12. minut – Sjajna lopta za Tadića u prostor, ali se nije najbolje snašao u šesnaestercu gostiju

6. minut – Prvi pokušaj Srbije nakon centaršuta Kostića pokušao je glavom Mitrović,ali pravo u Šunjina.

4. minut – Počelo je obostrano ofanzivno i jedni i drugi pokušavaju da što pre dođu u vođstvo.

1.minut – Utakmica je počela