
LALATOVIĆ ČESTITAO ZVEZDI: Rekao zašto žali zbog Partizana, a onda dodao ključnu stvar
Nenadu Lalatoviću pobeda nad Bačkom (3:1) bila je 62. na klupi Novosađana.
Treneru Vojvodine Nenadu Lalatoviću pobeda nad Bačkom (3:1) bila je 62. na klupi Novosađana čime se postao rekorder i pretekao Gustava Lehnera na večoj listi najuspešnijih trenera „lala“, onih sa najviše trijumfa na svom kontu.
Lehner je vodio Vošu u periodu od 1953. do 1957. godine, upisao je 61 pobedu, i dugo bio usamnjem na vrhu liste, sve do Lalatovićevog niza u dva mandata na klupi tima sa „Karađorđa“.
Nenad Lalatović rekao je da je ponosan na sve što je njegov klub ostvario do sada, kao i na činjenicu da je zvanično postao trener sa najviše pobeda u istoriji novosadskog kluba.
– Ove rezultate nisam napravio sam, već zajedno sa dve generacije fudbalera. Prva generacija je takođe igrala sjajno i moram da pohvalim i njih, a sa drugom sam osvojio trofej i postao trofejni trener. Oborio sam rekorde koje sam jurio, a jednog dana kada odem iz Vojvodine, drugi će juriti rekorde Nenada Lalatovića. To me čini jako srećnim i ponosnim – rekao je Lalatović, prenosi klub.
On je naveo da je za Vojvodinu uvek davao sve od sebe, na svakom treningu i utakmici.
SVE O KORONI
UPOZORENJE DIREKTORKE „BATUTA“ Bolnički kapaciteti se pune, treba se držati mera
HRVATSKI KORONA PRESEK Obolelo 2.769 ljudi, sve više mrtvih
– Mnogo puta sam bio osporavan, iako sam kao trener Crvene zvezde otišao u Borac iz Čačka i sa tim klubom bio drugi na tabeli. Tu sam svima pokazao da se ne bojim, već da verujem u sebe i svoj rad. Svakog trenera bih posavetovao da treba samo da radi, jer kroz svakodnevni rad se usavršavaš i postaješ sve bolji i hrabriji.
Lalatović je zahvalio i svojim najbližim saradnicima i naveo da je ovo uspeh i Dragana Šarca i Vidaka Bratića, koji su sa njim prvog dana.
Govoreći o samoj utakmici, Lalatović je naveo da je njegov tim u meč ušao otvoreno, sa velikom željom da pobedi i ostane na drugoj poziciji koju, kako je istakao, apsolutno zaslužuje.
– Vojvodina igra jako lep fudbal i danas trećeplasiranom Partizanu beži šest bodova, a za Crvenom zvezdom zaostaje tri. Lepo je to što se i neko treći umešao u borbu za vrh, da ne bude da su tu samo Zvezda i Partizan. Trenutno je to Vojvodina, zbog čega sam ponosan.
Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

OČEKUJE SE DOBRO FINALE: Milojević optimistično gleda na meč sa Vojvodinom

NEVEROVATAN GOL MITROVIĆA: Srpski napadač dominira Arabijom (Video)

FUDBAL PONEKAD ZNA DA BUDE NEPRAVEDAN: Trener Barselone razočaran

INTER – BARSELONA 3:3: Ludnica na „Meaci“
