Izvor: kurir.rs
05.08.2020 u 19:15
0

PORAZ! Crno-beli od očaja do sjaja i nazad protiv novog superligaša!

Fudbaleri Partizana poraženi su u Novom Pazaru od istoimene ekipe sa 3:2 (1:0) u meču 2. kola Superlige Srbije.

Uskoro opširnije….

Kraj meča!

90. minut – Utakmica je produžena za pet minuta.

87. minut – Obostrani žuti za Resića i Miletića.

85. minut – Bojan Matić je ušao u igru umesto Asana.

80. minut – Prečku pogađ Đorđe Ivanović koji je pre par minuta ušao u igru.

78. minut – GOL! Resić donosi prednost posle katastrofalne greške Ostojića i odbitka od Miletića.

73. minut – GOL! Nemanja Perić vraća utakmicu na početak. Rezervista je pogodio na asistenicju Sisea.

70. minut – GOOOOOOL! Asano donosi preokret crno-belima u Pazaru posle sjajnog pasa i finiša Japanca.

63. minut – Neverovatan promašaj Tomića. Izbio je sam ispred Popovića posle greške fudbalera Partizana, ali nije uspeo da pogodi gol Partizana.

61. minut – Odličan prodor i šut pod prečku Sadika, ali dobra odbrana Drobnjaak i novi korner za crno-bele.

59. minut – GOOOOOOL! Posle velike gužve u šesnaestercu domaćih najbolje se snašao Suma koji je doneo egal u Novom Pazaru.

57. minut – Odlična prilika za domaće, imao je šansu Tomić, ali lopta ide daleko preko prečke.Penal u Pazaru podigao je veliku prašinu u srpskoj javnosti. 53. minut – Probao je Urošević iz prekida preko Uroševića, ali lopta ponovo ide pravo u Drobnjaka!

46. minut – Počeo je drugi deo igre.

46. minut – Ponovo prilika za Sadika, ali u poslednji čas reguje Sise koji loptu šalje u korner.

37. minut – Žuti karton za Vitasa.

26. minut – Ponovo je probao Vitas glavom iz kornera, ali odlična odbrana Drobnjaka.

22. minut – GOL! Novi Pazar vodi golom Nedeljkovića sa bele tačke.

21. minut – PENAL ZA DOMAĆINE!

20. minut – Najbolja šansa na meču za domaće. Dobio je loptu u petercu Dragutinović, umesto da doda samom Tomiću, on je probao iz okreta i lopta ide daleko preko prečke.

18. minut – Odličan šut Natha iz slobodnjaka, ali još bolja odbrana Drobnjaka. Sjajne prilike se ređaju za Partizan, ali bez realizacije.

10. minut – Probao je sada Stevanović iskosa sa leve strane, ali ponovo šut ide pravo u ruke golmanu domaćih.

4. minut – Ponovo je probao Sadik, sada iz okreta sa ivice šesnaesterca, ali pravo u golmana domaćih.

2. minut – Sjajan prodor Sadika, ali lopta je zakačila nekoga od domaćih i otišla u korner.

1. minut – Utakmica je počela.

SASTAVI:

Novi Pazar: Drobnjak, Sise, Vukajlović, Kurdić, Nedeljković, Delimeđac, Kovačević, Tomić, Kecap, Dragutinović, Hadžibulić.

Partizan: Popović, Miletić, Ostojić, Vitas, Urošević, Zdjelar, Natho, F. Stevanović, Suma, Asano, Sadik.

Šef stručnog štaba crno-belih Savo Milošević istakao je da njegov tim mora da popravi mnogo nedostataka u igri iz prvog susreta, kao i da će igranje pred praznim tribinama značajno olakšati ostvarenje cilja:

’’Čeka nas težak posao na početku prvenstva, protiv ekipa koje tradicionalno dobro igraju protiv Partizana. Čeka nas više ili manje ista priča. Veći deo će zavisiti od nas, a nadam se da će biti bolji ulaz i prvo poluvreme u odnosu na duel sa Napretkom. Suština je ono što ćemo mi raditi na terenu. Očekujem malo svežije vreme, možda to bude dodatno olakšanje. Verujem i da ćemo trkački biti bolje raspoloženi. Moramo da popravimo mnogo stvari u odnosu na prvu utakmicu, ako želimo dobar rezultat. Neće biti publike, to može malo da nam olakša situaciju. Domaći teren je svetinja i u najvećoj meri zbog navijača olakšava domaćinu. To će biti dobro za nas, ali sve su to stvari koja su prosta teorija. Moramo na terenu da pokažemo da smo bolji i spremniji.’’

Meč 2.kola Linglong Tire Super lige Srbije između Novog Pazara i Partizana zakazan je za sredu 05.avgust 2020.godine, sa početkom u 17:00 časova.