Izvor: Alo.rs
12.08.2020 u 23:25
0

PREOKRET ZA 120 SEKUNDI: PSŽ je u POLUFINALU!(VIDEO)

Finalni turnir Lige šampiona koji će se do 23. avgusta igrati u Lisabonu nije mogao da počne bolje.

Pari Sen Žermen je pobedio Atalantu 2:1 golovima u poslednja tri minuta. Atalanta je vodila do 90. minuta, bila bolja u većem delu meča, ali je na kraju pala u igri, popustila je koncentracija, što su Sveci iskoristili i za samo 120 sekundi stigli do velikog preokreta. PSŽ će u polufinalu na pobednika dvoboja Lajpcig – Atletiko.

KRAJ!

90+3. – GOOOOL!

Čupo Moting za 2:1 – PSŽ ide u četvrtfinale.

90. minut – GOOOOOOOOL! Markinjos!

73. minut – šansa za Mbapea, ali šutira pravo u golmana.

67. minut – Toloj postaje peti igrač Atalante sa javnom opomenom

60. minut – u igru ulazi Kilijan Mbape.

58. minut – velika šansa za Atalantu, ali Đimšiti sa 7 metara šutira pored gola.

57. minut – javna opomena i za Andera Ereru.

55. minut – Bernat postaje prvi igrač PSŽ sa javnom opomenom.

53. minut – i četvrti žuti karton za Atalantu, u beležnicu je upisan Zapata.

51. minut – Nejmar sa više od 25 metara iz slobodnog udarca prebacuje gol.

50. minut – De Ron je trećifudbaler Atalante sa žutim kartonom.

DRUGO POLUVREME POLUVREME

45. minut – Frojler dobija javnu opomenu,

42. minut – ponovo se obrukao Nejmar! Kakva šansa za PSŽ.

37. minut – žuti karton za Đimsitija

36. minut – Nejmar iz slobodnog udarca sa 25 metara pokušava, lako brani golman Sportijelo.

29. minut – Nejmar posle soloprodora šutira pored stative.

27. minut – GOOOOOOOOL! Mario Pašalić zakucava loptu pod prečku sa ivice šesnaesterca.

21. minut – kontranapad Svetaca, ali Nejmar na kraju akcije niti je šutnuo, niti je dodao Ikardiju.

11. minut – Navas sprečava Hatebora da dovede Atalantu u vođstvo, brani njegov udarac iz neposredne blizine.

3. minut – stoodstotna šansa za PSŽ, Nejmar je izašao sam na golmana Atalante, ali se propisno obrukao, promašio je prazan gol.

3. minut – prva preti Atalanta, Papu Gomez šutira sa icice šesnaesterca, ali brani Navas.

Atalanta – PSŽ 1:2

Strelac: Pašalić u 27. minutu za Atalantu, a Markinjos u 90. i Čupo-Moting u 90+3. za PSŽ. Sudija: Entoni Tejlor (Engleska). Stadion: La Luz u Lisabonu. ATALANTA: Sportijelo, Toloj, Kaldara, Đimsiti (od 60. Palomino), Hatebur, De Ron, Frojler, Gosens (od 82. Kastanj), Pašalić (od 70. Murijel), Gomez (od 59. Malinovski), Zapata (od 82. Da Riva). PSŽ: Navas (od 79. Riko), Bernat, Kimpembe, Silva, Keher, Geje (od 72. Paredes), Markinjos, Erera (od 72. Draksler), Nejmar, Ikardi (od 79. Čupo-Moting), Sarabija (od 59. Mbape).