Izvor: kurir.rs
01.08.2020 u 20:45
0

U BREŠI BODOVI PODELJENI: Sampdorija povela a gosti brzo izjednačili

Fudbaleri Breše i Sampdorije odigrali su danas nerešeno 1:1, u prvoj utakmici poslednjeg kola Serije A.

Sampdorija je povela u 41. minutu golom Medija Lerisa, a izjednačio je Ernesto Toregrosa u 49. minutu sa penala.

SVE O SPORTU

(UŽIVO) PRVO KOLO SUPERLIGE: Napredak – Partizan

Ćiro Imobile je ZLATNA KOPAČKA Evrope!

ZVEZDA OBJAVILA IZGLED NOVOG DRESA: Dominira bela boja, a crvena ima moderan dizajn (FOTO)

POSEBNA PORUKA BASTIJANU: Ana mu ČESTITALA na OVAJ način (FOTO)

Breša se od Serije A oprostila sa 25 osvojenih bodova, dok je Sampdorija trenutno na 14. mestu na tabeli sa 42 boda.

Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE.