24.09.2020 u 19:39
0

UŽIVO! Šarlroa – Partizan (1:0), crno-bele muke u Belgiji!

Fubaleri Partizana igraju sa belgijskim Šarlroa u meču 3. kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

32. minut – Partizan pokušava, ali bez konkretne prilike u dosadašnjem delu meča.

21. minut – Probao je Vitas glavom posle kornera, ali bez uspeha.

10. minut – GOL – Kapiten De Solei donosi prednost Belgijancima. Domaći su poveli posle loše reakcije crno-belih iz kornera. Odbranio je prvi šut Stojković, a onda se lopta odbila do Desoleia koji je šutem između Sadika i Asana savladao golmana Partizana za vođstvo domaćih.

8. minut – Prva prilika za Partizan. Probao je Miljković iskosa sa desne strane, ali dosta neprecizno.

1. minut – Utakmica je počela!

Vučić STIGAO u Tursku: Očekuje ga RADNI RUČAK sa Erdoganom!

Milo ČESTITAO Bečiću! Poželeo mu USPEH u OBAVLJANJU ODGOVORNOSTI!

Iz CRVENOG KRSTA PORUČUJU: Oporavak dece odložen zbog korone!

SASTAVI:

PARTIZAN: Stojković, Urošević, Banjak, Vitas, Miljković, Natho, Zdjelar, Stevanović, Marković, Asano, Sadik.

Klupa: N. Stevanović, D. Stojković, Šćekić, Suma, Ostojić, Matić, Smiljanić.

Šarlroa : Peneto – Fal, Busi, Viljems, Desolej, Kajemb – Ilajmaharitra, Morioka, Golizadeh – Rezai, Nikolson.

Pobednik ovog meča izboriće mesto u plej-ofu, gde će se direktno sa poljskim Lehom boriti za plasman u grupnu fazu Lige Evrope.

Crno-beli su u dosadašnja dva evropska okršaja eliminisali litvanski RFS i moldavski Sfintul.

Bolji iz ovog okršaja odmeriće snage sa poljskim Lehom koji je sinoć bio bolji od Apolona sa Kipra sa ubedljivih 5:0.

Meč Partizana i Šarlroa na programu je od 19 časova.

Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE.