Izvor: happyBSC
16.12.2020 u 17:59
0

ZVEZDA SAVLADALA PROTIVNIKE! Milunović doneo tri boda crveno-belima na teškom gostovanju u Milanovcu!(VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipi Metalca u Gornjem Milanovci sa 1:0 (1:0), u utakmici 19. kola Superlge Srbije.

Tok meča:

89. minut – Sjajan šut Petrovića sa 20 metara od gola domaćih, ali sjajna dobra Puletića.

83. minut – Probao je Boaći u prvom kontaktu sa loptom, ali neuspešno.

82. minut – Umesto Bena na terenu je Boaći.

73. minut – Zvezda u bunkeru, domaći “pritisli“ šampiona.

72. minut – U igru ulaze Degenek i Gobljeljić, iz igre su izašli Vukanović i Rodić.

59. minut – Probao je Ivanić nakon jedne izbačene lopte iz šesnaesterca, ali nije je lepo zahvatio pa se samo propisno oburkao.

58. minut – Žuti karton za Prestiža zbog faula nad Vukanovićem.

51. minut – Spor ritam na startu drugog poluvremena, Rodić je „požuteo“ nakon starta na Prestižom, ali Metalac nije iskoristio slobodan udarac.46. minut – Počeo je drugi deo igre.

45. minut Ništa se posebno nije događalo od gola gostiju, a sudija je prvo poluvreme produžio za 60 sekundi.

37. minut Zvezda se ne predaje, odličnu priliku imao je Falćineli ali je golman Puletić sjajno reagovao. Trenutno se jednom igraču Metalca ukazuje pomoć.

35. minut Gooool!!! Nemanja Milunović!!! Nakon kornera posle šanse Bena. Milunović je bio najviši u skoku i pogodio za 0:1.

32. minut Antonijević je želeo da iznenadi Borjana, snažno je tukao i golman Zvezde je poslednjim atomima snage izbacio loptu van okvira svog gola.

28. minut Sada dobra akcija Metalca, pokušao je Prestiž da pronađe Katanića u šesnaestercu, ali je Borjan pročitao i presekao loptu!

24. minut Ponovo se Ivanić istakao. Nameštao se na udarac sa oko 20 metara i izblokiran je, a Ben nije stigao.

16. minut Zvezda je brzo odgovorila na nalet Metalca i takođe mogla da zatrese mrežu. Loptu je u prostor dobio Falčineli, ali je bio previše iskosa i levom nogom, sa iste strane, šutirao pored gola.

12. minut Prva ozbiljnija prilika za Metalac, kontranapad je poveo Vlalukin, ali je slabo šutirao a lagano je to uhvatio Borjan.

10. minut Gajić pokušava iz velike daljine. Nije bio loš udarac Zvezdinog desnog beka, ali ni opasnosti po gol Metalca.

6. minut Prvi korner za crveno-bele. Bila je to samo kratka kombinacija, nakon koje je Benu lopta pobegla van terena.

2. minut Prvi ozbiljniji napad pripao je crveno-belima, oprobao se Ivanić ali bez veće intervencije po golmana Puletića.

Počela je utakmica u Gornjem Milanovcu.

Minut ćutanja za Zoltana Saba.

Crvena zvezda je pred ovo kolo imala 9 bodova više od najbližeg pratioca Partizana.

Beogradski crveno-beli na gostovanju u Gornjem Milanovcu traže nastavak pobedonosnog niza.

Ukoliko slave ostaće na tri pobede razlike, a to u ovom slučaju znači veliku prednost u pohodu ka odbrani titule.

Za ovaj meč trener Stanković je u špic stavio Bena, Vukanovića i Falćinelija.

METALAC: Puletić, Popović, Vasiljević, Katanić, Zoćević, Rogač, Antonijević, Jokić, Milićević, Vlalukin, Mbongu.

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Gajić, Ivanić, Pankov, Falćineli, Milunović, Petrović, Nikolić, Rodić, El Fardu Ben, Vukanović.

Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE.