Izvor: Alo
06.09.2021 u 09:31
0

NOVI POENI ZA SRPSKOG TRKAČA: Borković briljirao na Nirburgringu

Dušan Borković je osvojio je novih 28 poena na stazi Nirburgring u okviru TCR Evropa šampionata. Posle petog trkačkog vikenda, najprestižnijeg prvenstva turing automobila na evropskom kontinetu, srpski automobilista zauzima 10. poziciju u generalnom plasmanu sa 151 bodom.

Borković je prvu trku završio na osmoj poziciji i upisao novih 15 poena, dok je drugog trkačkog dana osvojio 13 poena i deveto mesto. Srpskog automobilistu do kraja šampionata dele još trkački vikend u Monci 25. i 26. septembra, dok je završnica zakazana za 9. i 10.oktobar u Barseloni.