
Opozicija u strahu od režimskog terora: Nakon zvaničnog proglašenja rezultata izbora, Milo se sprema da zavede diktaturu?!
Opozicioni DF ocenio je kao "skandalozno ponašanje" odluku DIK da proglasi konačne rezultate parlamentarnih izbora u Crnoj Gori, koji su održani 16. oktobra.
U saopštenju DF se osporavaju glasovi za proglašenje izbornih rezultata dvoje članova DIK-a, Bafte Mavrić iz Ulcinja i predstavnika NVO sektora u Komisiji Vlada Dedovića. Za Mavrić se navodi da se protiv nje vodi postupak zbog korupcije, a za Dedovića da nije autentični zastupnik NVO sektora.
Za Centar za monitoring i istraživanja, čiji je Dedović predstavnik, se navodi da je pod uticajem Agencije za nacionalnu bezbednost.
Na osnovu toga što je DIK, na sednici prošle noći, uz glasove Mavrić i Dedovića, usvojila odluku o proglašenju izbornih rezultata, DF ocjenjuje da se Demokratska partija socijalista sprema da uvede "diktaturu".
Prema oceni DF, i ovi parlamentarni izbori su "pokradeni" i zato je, kako je saopšteno, potrebno da opozicija ujedini sve svoje snage, da zaboravi na međusobne razlike, da bi se, kako se navodi, Crna Gora "oslobodila od smrtonosnog zagrljaja kriminalne i korupcionaške hobotnice DPS".
Beta
Foto: Twitter/__cruelladevil
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

EVROPA LUDUJE: Zoran Milanović poručio da NATO politika vodi u propast

ŽELE DA IH OTPIŠU I UĆUTKAJI: Sutra protest tri sindikata obrazovnja u Zagrebu

SRPSKA JE PROŠLA GOLGOTU: Dodik se obratio ruskoj omladini u Moskvi uoči 9. maja
