
Foto: Tanjug/AP Photo/Peter Dejong
AJAKS OSTAJE BEZ KAPITENA? Tadićeve reči sve govore!
Kapiten Ajaksa Dušan Tadić prokomentarisao je navode pojedinh holandskih medija da bi na kraju sezone mogao da napusti ekipu iz Amsterdama.
– Došao sam ovde da bih osvajao trofeje. Stvarno nam je neophodan dobar plan za jak Ajaks. Projekat mora da bude ispravan. Fizički se osećam jako dobro, a to je najvažnija stvar. Uvek igram da pomognem svom timu. Videćemo šta će da se desi, fudbal je nepredvidljiv i nikad ne znate – rekao je Tadić.
Kapiten fudbalske reprezentacije Srbije smatra da je glavni krivac za ove loše rezultate Ajaksa organizacija kluba.
– Devet prvotimaca je otišlo prošlog leta, ukupno 15 igrača. To je previše. Ne samo da se puno toga promenilo u klubu, nego sam i ja sam često menjao pozicije. Nije bilo nikakvih automatizama u našoj igri. Toga je bilo previše u poslednjih nekoliko meseci. Sada igram uglavnom na istoj poziciji, kao napadač. I naravno, to se odrazilo na moju statistiku. Moram da dajem konstantno golove, donosim asistencije i stvaram šanse. To sam radio tokom cele karijere. Naravno, ne odigra se svaka utakmica dobro, ali mnogo zavisi od celog tima. Što je bolja ekipa, lakše mi je – objasnio je kapiten Kopljanika.
Tadić je dodao da ima dobar odnos sa aktuelnim trenerom Ajaksa Džonom Heitingom:
– Dobro se razumem sa Džonom, radi dobar posao. On je pravi Ajaksov čovek, bio je igrač ovde i zna DNK kluba. Za sada je uradio veoma pozitivne stvari.
Monca ŠOKIRALA Fjorentinu posle preokreta: Viola briljirala, pa sve prosula – Srbi zakasnili da ugase požar
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

ZA DEVET MINUTA ODBRANILI TROFEJ: Crvena zvezda odnela pobedu nad OFK Beogradom

NESPORTSKO PONAŠANJE I PROVOKACIJA: UEFA kaznila trojicu fudbalera Real Madrida

ČUDNO PONAŠANJE KRISTIJANA RONALDA: Najbolji fudbaler sveta počeo da mjauče
