Izvor: BSC happy portal
08.02.2024 u 22:39
0

PARTIZAN IZGUBIO TROJKOM U POSLEDNJOJ SEKUNDI! Nestvarno šta su uradili crno-beli!

Partizan je igrao večeras meč 26. kola Evrolige protiv Bajerna u Beogradskoj areni.

PARTIZAN-BAJERN: Evo gde možete pratiti prenos meča

Uživo

Partizan – Bajern: 20:30

Treća četvrtina:

40. minut – Partizan je primio trojku u poslednjoj sekundi

40. minut – Sjajna kombinacija Doužera i Kaminskog, laki poeni za crno-bele

39. minut – Ponovo Doužer pogađa, ovo je bilo veoma bitno 76:72

38. minut – Gosti su se serijom 5-0 vratili u potpunosti u život, ogromna drama u Areni 72:72 Panter promašuje trojku, ali Doužer posle ofanzivnog skoka poentira 74:72

31. minut

30. minut – Francisko pogađa trojku u isteku napada, crno-beli pred poslednju četvrtinu imaju +4

29. minut – Doužer sjajno probija i pogađa za +9

28. minut – Francisko pogađa trojku i smanjuje na -7

27. minut – Lučić i Naneli ušli su u verbalnu raspravu posle jednog duela ispod koša Bajerna

25. minut – Jaramaz precizan sa poludistance, ovo su veoma bitni poeni za beogradski tim 54:47

24. minut – Panter pogađa iz veoma teške pozicije, crno-beli imaju +5

23. minut – Ispala je odbrana Parnog valjka, što koristi Ibaka i upisuje nove poene 47:45 A onda Panter postiže trojku iz velike udaljenosti 50:47

22. minut – Jaramaz stiže do ofanzivnog skoka, pa posle sjajnog prodora upisuje nove poene 47:43

Druga četvrtina:

19. minut – Nezaustavljivi Frenk Kaminski! Večeras šutira 4/4 za tri poena, sjajnim trojkama je „zapalio“ Arenu

18. minut – Neverovatno kako večeras igra Frenk Kaminski! Pogodio je i treću trojku 40:37

16. minut – Ledej pogađa prvo, a promašuje drugo slobodno bacanje 34:35

15. minut – Sada je Kaminski pogodio trojku i tako „raspalio“ atmosferu u Areni 33:33

14. minut – Obst pogađa na trojku na jednoj, a Avramović na drugoj strani 30:30

12. minut – Panter je fauliran pri šutu za tri poena! Kapiten Partizana je potom pogodio 2/3 slobodna bacanja

11. minut – Obst pogađa trojku, Bavarci imaju +6

10. minut – Kopriciva postiže prve svoje poene na večerašnjem meču 23:24

9. minut – Tajm-aut je urodio plodom… Kevin Panter sada pogađa veoma bitnu trojku 19:21

8. minut – Panter pogađa sa poludistance 16:16 Branković zakucava u kontri, crno-beli su odigrali lošu odbranu što je nateralo Željka Obradovića da zatraži tajm-aut

Prva četvrtina:

7. minut – Edvards je ostao sam u ćošku, i to kažnjava! Nova trojka za Bavarce 14:14

6. minut – Idemo na prvi tajm-aut, Partizan vodi 14:11. Nova trojka Edvardsa kojom je prekinuta serija Partizana.

5. minut – Doužer pogađa uz faul, potom je promašio dodatno slobodno bacanje 10:11

4. minut – Edvards postiže trojku, raspucani su i jedni i drugi za sada 8:8 Sada i Lučić pogađa za tri poena

3. minut – Panter iz velike udaljenosti postiže trojku 6:2 Kaboklo poentira posle ofanzivnog skoka 8:5

2. minut – Naneli postiže prvu trojku na večerašnjoj utakmici 3:0 Ibaka na drugoj strani postiže prve poene za svoj tim 3:2