Izvor: sport.blic.rs
05.01.2020 u 22:44
0

RASISTIČKI ISPAD SELEKTORA „KOCKASTIH“! „I crnci bi mogli bolje“! (FOTO)

Selektor rukometne reprezentacije Hrvatske Lino Červar imao je nesvakidašnji govor prilikom jednog tajm-auta u toku prijateljskog meča sa Katarom, te je u trenutku besa na rasnoj osnovi uvredio protivničke igrače.

„Kockasti“ su taj duel rešili u svoju korist sa 33:28, međutim, nisu igrali toliko dobro kao što rezultat to pokazuje, a situaciju u kojoj je červar izgubio kontrolu možete pogledati ovde.

Katar je praktično ceo meč bio u prednosti, da bi tek u završnih deset minuta uspeli da preokrenu i na kraju slave.

– Zašto igramo seljački rukomet? Koji k**ac im predajete loptu? Ovi crnci igraju pametnije od nas – burno je reagovao Červar nakon jednog tajm-auta u prvom poluvremenu.

Červar je posle utakmice prokomentarisao igru svoje ekipe.

– Više me brine odbrana od napada. U prvom poluvremenu imali smo nekoliko tehničkih grešaka, brzali smo. Moramo da znamo da se takmičimo – rekao je Červar.

Reprezentacija Hrvatske se na Evropskom prvenstvom nalazi u grupi sa Srbijom, Crnom Gorom i Belorusijom.