03.04.2024 u 20:51
2

ZVEZDA PROTIV „TRAKTORISTA“ Veliki trijumf Crveno belih

TOK MEČA:

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su na svom terenu IMT sa 2:0 u 28. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije

Kraj! Rutinski trijumf crveno-belih!

90. minut – Igraće se još četiri minuta na stadionu „Rajko Mitić“.

83. minut – Finiš meča, Zvezda pred sigurnom pobedom.

78. minut – Prilika za vrlo motivisanog Sremčevića, uzeo je loptu, šutirao, ali bio zamalo neprecizan.

83. minut – Finiš meča, Zvezda pred sigurno pobedom.

71. minut – Radočaj je uspeo da se izbori za šansu na levom boku, ali ni ovu priliku nijeuspeo da materijalizuje – gađao je pravo u Glazera.

63. minut – Dosuđen je penal za Zvezdu! Igrač gostiju je u padu zahvatio nehotice loptu rukom. VAR nije doneo odluku, pa je sudija Milanović išao da pogleda snimak i odlučio da nema elemenata za najstrožu kaznu.

59. minut – Katai i Stamenić su u igri umesto Hvanga i Šljivića.

50. minut – Najbolja prilika od početka meča za IMT, Radočaj je bio sam sa nekih pet metara, ali neverovatna odbrana Glazera.

48. minut – Gooool! Zvezda vodi 2:0, strelac je Rodić! Kako je otvorila prvo, tako je započela i drugo poluvreme Crvena zvezda!

45. minut – Poluvreme, Zvezda vodi 1:0 golom Šljivića iz četvrtog minuta.

42. minut – Dosta sitnih faulova koji kvare ritam meča.

33. minut – Solidan pokušaj Šljivića iz okreta, lako brani Knežević.

25. minut – Velika prilika za Zvezdu, Kraso je dobio loptu, izborio sebi šansu, ali sa pet metara šutira pravo u Kneževića

22. minut – Lutovac je poslao loptu pred gol crveno-belih gde je Mimović pokušao da otkloni opasnost, međutim izgubio je duel sa Radočajem koji je potom, sa šest metara, gađao u Glazera.

14. minut – Kontrolišu crveno-beli igru u potpunosti. Pritisli su izabranici Vladana Milojevića rivala koji ne uspeva da prenese težište igre van svoje trećine terena.

9. minut – Prvi put prete gosti, biće korner. Lako se Zvezda odbranila i kreće u novi napad.

4. minut – Gooool! Zvezda već vodi, strelac je Šljivić, momak rođen 2005. godine.

1. minut – Utakmica je počela!

Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju IMT u utakmici 28. kola Superlige Srbije.

Zvezda je lider na tabeli sa 68 bodova, četiri više od drugoplasiranog Partizana.

Trener crveno-belih Vladan Milojević oprezan je pred ovaj meč.

„IMT je dobro organizovana ekipa sa jasnim smernicama i zahtevima. Vidi se rad trenera, a uz to imaju i mnogo kvalitetnih mladih igrača, što im je filozofija. Veoma su jaki kao kolektiv. Ne mislim da nekadašnji igrači Zvezde ili večitog rivala sutra imati veći motiv od drugih. Svako hoće da se pokaže. Mi moramo da izađemo na teren i odigramo onako kako treniramo i radimo. Želimo da dižemo formu i budemo bolji iz utakmice u utakmicu“, objasnio je Milojević.

Utakmica se igra na stadionu “ Rajko Mitić“ sa početkom u 19 časova.

2 thoughts on “ZVEZDA PROTIV „TRAKTORISTA“ Veliki trijumf Crveno belih”