04.03.2018 u 01:05
0

LIDER ŠAMPIONATA: Zvezda pobegla na plus 14 poena!

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas Voždovac 2:1 (0:0) pred domaćom publikom u pretposlednjem meču 25. kola Superlige Srbije.

Lider šampionata je poveo u 46. minutu golom levog beka Milana Rodića posle atraktivnog proigravanja Aleksandara Pešića, izjednačio je kapiten gostiju Miloš Pavlović u 89, a pobedu domaćinu doneo je Nenad Krstičić u 90. minutu nakon centaršuta Filipa Stojkovića.

Posle ovog trijumfa Zveezda je povećala prednost nad Partizanom na 14 bodova, pet kola pre kraja regularnog dela prvenstva.

Utakmica je protekla u slavljeničkoj atmosferi, a najvatreniji Zvezdini navijači upalili su bakljadu na severu u 73. minutu povodom obeleževanja rođendana kluba.