Izvor: Happy BSC Portal
28.11.2023 u 22:56
1

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Jang Bojsa sa 2:0 u 5. kolu grupe G Lige šampiona.

Zvezda je tako izgubila sve šanse za plasman u Ligu Evrope na proleće kolo pre kraja takmičenja.

Gledali smo jako čudno prvo poluvreme. Zvezda je odlično ušla u meč. Crveno-beli su propustili dve sjajne šanse u prvih pet minuta, tačnije Ndiaje. Kazna je stigla u 8. minutu kada je Nedeljković postigao nesrećni autogol.

JANG BOJS U RASULU PRED ZVEZDU: Vesti zbog kojih u Švajcarskoj strepe pred meč sezone

Novu neverovatnu priliku promašio je Bukari u 24. minut, kada je istrčao sam pre golmana Raćiopija i pošteno se obrukao. A potom sledi ponovo kazna. Blum u 29. nakon gužve i odbitka duplira prednost domaćina.

SASTAVI

Jang Bojs: Raćopi – Blum, Kamara, Benito, Garsija – Nijase, Males, Monteiro, Ugrinić – Ilaja, Ensame.

Crvena zvezda: Glazer – Nedeljković, Dragović, Điga, Rodić – Mijailović, Stamenić, Hvang, Bukari, Ivanić – Endiaje.

JANG BOJS – CRVENA ZVEZDA 2:0

DRUGO POLUVREME:

90. minut – Utakmica je produžena za tri minuta.

84. minut – Ulazi Katai umesto Mijailovića

83. MINUT – Katai umesto Mijailovića.

82. minut – Pokušava Hvang ponovo brani odlično Raćiopi

80. minut – Meč ulazi u sam finiš, domaćin pokušava da umrtvi utakmicu.

76. minut – Pokušao je Ganvula, odlično brani Glazer.

74.minut – Mijatović ponovo promašuje zicer glavom, nakon centaršuta Lučića

72. minut – Garsija do Nsamae koji pokušava glavom, ali pored gola.

68. minut – Dosta prekida u ovim momentima

64. minut – Elija na drugoj strani. Sa desne strane šutira snažno, ali pravo u Glazera.

63. minut – I Kraso sam pred golmanom Jang Bojsa, ali šutira pravo u njega

61. minut – Odlična prilika za Zvezdu! Mijatović je šutirao posle dodavanja Krasoa, ali lopta prolazi tik pored leve stative.

60. minut – Lučić do Krasoa koji se namešta i sa ivice kaznenog šutira. Lopta na putu ka Raćopiju „kači“ nekog od igrača Jang bojsa. Lak posao za golmana.

59. minut – Umesto Ivanića i Stamenića u igri su Kraso i Lučić

58. minut – Problemi za Zvezdu. Ivanić je povređen i moraće van terena.

57. minut – Au, kakva šansa! Hvang je šutirao u prvi ugao, ali stativa je spasila domaće!

56. minut – Neće Zvezdu u ovom meču, Hvang je sjajno šutirao prevario Raćiopija, ali lopta pogađa stativu.

55. minut – Ostao je na travi Elija, imaće Jang Bojs slobodan udarac. Za to vreme, ukazuje se i pomoć Ivaniću, koji je ostao na travi posle duela sa Nijaseom.

51. minut – Napada Zvezda u nastavku, ali previše nepovezano to deluje

49. MINUT – Rodić ubacuje sa leve strane, Mijatović ne uspeva da zahvati loptu. Stamenić stiže i vraća loptu, ali nema opasnosti po Raćopija.

46. minut – Pokušao je Koli iz daljine, pored gola.

PRVO POLUVREME:

45. MINUT – Ivanić sa ivice kaznenog, ali izblokiran. Posle kornera, Raćopi boksuje loptu za novi udarac iz ugla. U nastavku akcije Blum interveniše ispred Ndijaea. Inicijativa Zvezde u finišu prvog poluvremena, crveno žele da smanje prednost domaćina

41. MINUT – Blum ulazi u kazneni Zvezde, pokušava vrhom kopačke, ali preko gola.

40. minut – Pokušava Hvang iz daljine, zamalo preko gola.

38. minut – Ovi minuti u potpunosti pripadaju domaćinu, Maleš je bio u prilici posle prekida, ponovo preko prečke

37. MINUT – „Slobodnjak“ za Jang bojs. Ugrinić sa 25 metara, ali preko gola visoko.

36. minut – Zvezda je potpuno šokirana vođstvom domaćina. Pokušao je sad Ugrinić iz slobodnog udarca, preko gola

33. MINUT – Nijase ima priliku da šutira, ali ipak pored gola.

29. minut – GOL, 2:0, BLUM! Nakon kornera i odbitka lopta dolazi do Bluma koji šutem sa penaltika matira Glazera kroz šumu nogu Zvezdinih igrača.

28. MINUT – Sada pritisak domaćina i novi korner. Maleš izvodi.

25. minut – Au, kakva šansa za Bukarija! Brzonogi napadač je dobio prvaovremen pas, ali je dao prejak for, i lopta završava u rukama Raćopija!

24. minut – Neverovatno šta promašuje Zvezda. Bukari je bio u sam kontri, umesto rutinske realizacije lopta mu je pobegla i golman Raćiopi je sprečio viđen pogodak.

21. minut – Velika prilika za domaće! Elija je bio u šansi, ali je glavom šutirao preko gola.

20. minut – Opasna kontra domaćina. Protrčao je Elija po desnoj strani, centrirao je Nsame glavom šutirao pored gola

17. minut – Bukari je ubacio loptu pred gol posle kornera, ali hvata golman domaćih.

15. minut – U ofsajdu se našao Elija. Dosta sreće za Zvezdu.

16. minut – Veštačka podloga u Bernu je izuzetno brza, igra se u jakom ritmu.

13. MINUT – Lajpcig vodi u Mančesteru, strelac je Openda.

12. minut – Obostrano otvorena igra nakon vodećeg gola domaćina

8. minut – GOL 1:0, Nedeljković je nesrećno posle kornera matirao Glazera. Nakon loše reakcije Ivanića, šutira Benito, Glazer brani, loptu je napucala Nedeljkoviča i završila u mreži.

7. minut – I Bukari je bio u šansi, šutira pored gola

5. minut – Nova sjajna šansa za centarfora Zvezde, Hvang je centrirao a Endiaje glavom šutirao preko gola sa tri metra

3. minut – Neverovatna prilika za Zvezdu, nakon greške golman Raćiopija, lopta dolazi do Ivanića kojin upošljava Endiajea , a ovaj iz sjajne pozicije šutira u golmana Jang Bojsa

2. minut – Prva opasnost pred Zvezdinim golom nakon prekida, srećom crveno-beli su otklonili opasnost.

1. minut – Utakmica je počela

1 thought on “BOLAN KRAJ ZA ZVEZDU: Prvak Srbije u Bernu ispromašivao evropsko proleće (VIDEO)”