Izvor: Telegraf
16.07.2021 u 18:48
0

POČELA SUPERLIGA SRBIJE: Milojević dao maestralan go!

Nova sezona Superlige Srbije je počela – i to na kakav način! Na Banovom brdu smo nakon samo 15. minuta igre videli prelep gol kojim je Voždovac, iako sa 10 igrača, poveo protiv Čukaričkog sa 1:0.Autor pogotka bio je Nemanja Milojević, sin bivšeg trenera Crvene zvezde Vladana Milojevića.

VAŽNO:

VUČIĆ UPUTIO SAUČEŠĆE BELGIJI, HOLANDIJI I LUKSENBURGU ZBOG POSLEDICA PRIRODNE KATASTROFE

NOVI KORONA PRESEK: Ponovo raste broj novozaraženih!

EVAKUISAN RTS: Dobili dojavu o bombi, MUP pretražuje zgradu!

Milojević je lansirao raketu sa preko 20 metara u 90 stepeni gola Čukaričkog, a golman domaćeg sastava Petrović je samo ulepšao vođstvo gostiju.

Imajući u vidu da Voždovac igra sa igračem manje već od devetog minuta pošto je Stanisavljević isključen posle neumesnih reči upućenih linijskom sudiji.

Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE.