19.08.2023 u 22:58
0

(UŽIVO) AEK – DINAMO: Domagoj Vida u neverovatnom raspletu postiže gol!

Fudbaleri AEK i Dinama iz Zagreba igraju revanš meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

100. minut – Domagoj Vida u neverovatnom raspletu postiže gol!

90 + 2. minut – GOL! Arauho za produžetke!

80. minut– Crveni karton za Mihaličenka! Ali, VAR je reagovao i pokazao sudiji da prekršaj nije napravio Ukrajinac nego Šutalo, koji je dobio žuti karton.

69. minut – Gaćinović u sjajnoj prilici – Livaković je jedva intervenisao

67. minut – U igru ulazi srpski fudbaler Mijat Gaćinović

65. minut – GOL! Ljubičić postiže pogodak koji vodi Zagrepčane u plej-of Lige šampiona

57. minut – ŠANSA ZA AEK! Amrabat je u odličnoj prilici, pokušao da je nadmudri Livakovića koji danas besprekorno brani

55. minut – Jonson pokušava, Livaković brani

50. minut – Igra se sa dosta prekida, Zagrepčani za sada imaju rezultat koji ih vodi u produžetke

46. minut – Počelo je drugo poluvreme

45 + 2. minut – GOL! Dinamo vodi u revanšu – Špikić strelac za goste

43. minut – Velika prilika za Dinamo. Zaspala je odbrana Atinjana, Bulat se našao u prilici, ali je šutirao pored gola, ostaje 0:0.

33. minut – Zbog dva starta u veoma kratkom roku opomenut je najbolji igrač Dinama, Luka Ivanušec. To je prvi žuti karton na utakmici.

28. minut – Solidan pokušaj Ivanušeca, lopta odlazi preko gola.

23. minut – Sada preti Dinamo! Tukao je Bruno Petković, ali siguran je Cican Stanković. Bio je prvi šut gostiju u okvir gola.

16. minut – Najbolja šansa od početka meča, Cuber je šutirao ali je Livaković sjajno odbranio i tako se iskupio za kiks koji je i doveo do toga da se domaćin nađe u prilici da postigne gol.

10. minut – Paklena atmosfera u Atini.

3. minut – Sada prilika za Dinamo, ali izblokiran je šut Šopkića.

1. minut – Utakmica je počela. Već u 50. sekundi Pineda propušta veliku priliku. Malo je nedostajalo da AEK dođe do ranog vođstva.

20.45 – Meč je počeo minutom ćutanja

20.29 – Ogromna slika ubijenog navijača na tribinama

Fotografija ubijenog navijača Mihalisa Katourisa nalazi se na tribinama stadiona, dok su oko objekta nezapamćene mere bezbednosti, prenosi grčka televizija „Antena 1“.

Prethodnih dana glavna tema medija bio je pravac u kojem ide istraga posle ubistva navijča u Atini, dok je ono što se dešava na travnatoj podlozi palo u drugi plan.

Atinjani su u prvom meču razneli hrvatski tim na Maksimiru i obezbedili lepu prednost pred revanš, a sada je na Zagrepčanima težak zadatak da poprave utisak u gostima.