0

CRVENA ZVEZDA – TSC Ekspresan odgovor gostiju za izjednačenje – 1:1

Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju TSC u meču trećeg kola plej-of Mozzart Bet Superlige Srbije.

Nakon remija u Novom Sadu šampion Srbije se vratio na „Marakanu“ gde će dočekati aktuelnog vicešampiona države i ekipu koja je pre nekoliko dana savladala Partizan u Beogradu.

Utakmice dva tima donosile su uzbudljiv fudbal u prethodnih nekoliko sezona, pa se navijači nadaju da će tako biti i ovog puta.

60. minut – GOOOOL! Brzo je stigao odgovor gostiju! Milosavljević je došao do obijene lopte i poslao je iza leđa Glazeru!

55. minut – GOOOOL! Olajinka! Hvang je izveo korner, pogodio tačno gde treba, a Nigerijac nastavio golgeterski niz.

55. minut – Dobar pokušaj Hvanga, ali je i Ilić bio na visini zadatka.

46. minut – Počelo je drugo poluvreme!

POLUVREME!

45+1. minut – Sada je u prilici bio i Olajinka, ali Ilić brani.

45. minut – Još minut nadoknade.

44. minut – Prečka! Bomba Hvanga umalo da završi u golu, ali se zaustavila na okviru. Najbolja šansa za Zvezdu do sada.

38. minut – Dragović je bio najbolji u skoku nakon kornera, ali je njegov udara glavom završio pored desne stative.

25. minut – Rodić je sada imao priliku, ali se rezultat neće menjati.

17. minut – Bukari je zapretio, ali bez problema za golmana Ilića. Za sada bez velikog broja ozbiljnih šansi na obe strane.