Izvor: alo
09.01.2021 u 18:54
0

ČAČAK PREJAK ZA CRNO-BELE: Meč u senci povrede Jaramaza! Borac-Partizan

Košarkaši Partizana gostuju u Čačku ekipi Borca u okviru 14. kola regionalne ABA lige.

TOK MEČA:

ČETVRTA ČETVRTINA:

Kraj meča!

40. minut – 75:71 – Đokovića siguran sa penala.

40. minut – 73:71 – Mekintajer pogađa nakon dva promašena penala Todorovića. Tajm-aut Marko Marinović.

40. minut – 73:69 – Nestvaran koš Kočovića preko ruke, tajm-aut Partizan koji je pred porazom u Čačku.

39. minut – 71:69 – Domaći pogađaju samo jedan penal, a onda Partizan gubi loptu.

39. minut – 70:69 – Trojka Pejdža, Partizan se vraća.

39. minut – 70:66 – Kočović pogađa uz faul Tomasa, njegov 5. faul na meču.

38. minut – 67:66 – Trojka Đokovića iz velike daljine, tajm-aut Partizan.

38. minut – 64:66 – Koš Mekintajera uz zvuk sirene iz ugla.

37. minut – 64:64 – Kočović sa penala vraća egal.

37. minut – 62:64 – Mekintajer polaže i donosi prednost Partizanu, prvu na meču.

36. minut – 62:62 – Mozli vraća egal.

35. minut – 60:60 – Sjajan potez Rašona Tomasa. Partizan konačno stigao domaće.

34. minut – 60:58 – Poeni Rašona, Partizan se vraća u meč.

34. minut – 60:56 – Flouter Pejdža.

Meč sa tribina posmatra legenda ovog sporta Željko Obradović, rođeni Čačanin.

34. miunt – 60:54 – Pogodio je Jaramaz uz faul, Partizan smanjuje zaostatak. Nakon penala Jaramaz se povredio u sudaru sa igračem Borca. Tajm-aut Partizan.

33. minut – 60:52 – Dangubić prekida seriju promašaja na obe strane.

32. minut – 60:50 – Još bez koša u poslednjem kvartalu.

TREĆA ČETVRTINA:

30. minut – 60:50 – Džon od tablu uz zvuk sirene za kraj trećeg kvartala.

29. minut – 57:48 – DOmaći čuvaju prednost.

28. minut – 54:45 – Ponovo je trojku pogodio Todorović.

28. minut – 51:45 – Dangubić pogađa samo dno mrežice i prekida seriju domaćih.

27. minut – 51:43 – Tri poena za domaće sa penala, raste prednost Čačana.

25. minut – 48:43 – Nova trojka Čačana, njihova deveta na meču.

24. minut – 45:41 – Trojka Todorovića.

23. minut – 42:41 – Zakucavanje Mike.

23. minut – 42:39 – Miletić prekida seriju Partizana.

22. minut – 40:39 – Sada trojka Pejdža, Partizan se vratio.

21. minut – 38:36 – Trojka Mekintajera na otvaranju drugog poluvremena.

DRUGA ČETVRTINA:

20. minut – 38:33 – Trojka Todorovića koji prekida seriju Partizana za kraj prvog poluvremena.

20. minut – 35:33 – Zakucavanje Jankovića.

20. minut – 35:31 – Trojka Mike iz ugla.

19. minut – 35:28 – Konačno poeni Partizana iz igre, pogodio je Dangubić trojku, njegovi prvi poeni na meču.

18. minut – 35:25 – Čačani sa penala vraćaju dvocifrenu prednost.

16. minut – 33:23 – Šesta trojka domaćih, sada je Kočović pogodio.

16. minut – 30:20 – Ponovo poeni domaćih, sada sa penala.

15. minut – 29:20- Konačno peoni za Partizan, pogodio je Dangubić.

14. minut – 29:17 – Novi laki poeni domaćih, sada iz kontre.

13. minut – 27:17 – Nova trojka Novakovića, tajm-aut Partizan.

12. minut – 24:17 – Četvrta trojka domaćih na meču.

11. minut – 21:15 – Brutalno zakucavanje Smita za prve poene u drugom kvartalu.

Kraj prve četvrtine –  Borac ulazi u drugu četvrtinu sa vođstvom (19:15)

10. minut – Ivan Gavrilović pogađa svoju drugu trojku (19:14)

9. minut – Ivan Gavrilović precizan za tri poena (16:12)

9. minut – Ponovo polovičan učinak sa slobodnih bacanja Jaramaza (13:12)

8. minut –  Jaramaz polovično precizan sa slobodnih bacanja (13:11)

7. minut – 13:10 – Prvi poeni Zagorca na meču i prvi laki poeni Partizana.

6. minut – 13:7 – Mozli sa penala prekida seriju domaćih.

5. minut – 13:5 – Novi poeni za domaće i ponovo sa penala.

4. minut – 10:5 – Prva trojka za Partizan na meču, pogodio je Pejdž.

4. minut – 10:2 – Nova trojka za domaće, tajm-aut Filipovski.

3. minut – 6:2 – Trojka Miletića.

2. minut – 3:2 – Prve poene na meču za Partizan postiže Janković.

2. minut – 3:0 – Novi poeni domaćih, sada sa penala.

1. minut – 2:0 – Nerandžić ubacuje prve poene na meču.

Borac i Partizan su se već jednom sastali ove sezone, kada je čačanska ekipa slavila u Beogradu rezultatom (87:78)

Partizan se nalazi u pozitivnom nizu od tri pobede  sa kojima je prekinuo negativan niz od tri poraza.

SVE O SPORTU

CRVENO-BELI TREĆI U EVROLIGI: Lovernj MVP kola, Micić na drugom mestu

MAGIČAN FA KUP: Runi ispao od šestoligaša, Everton se muči, otpao i Veljko Paunović

IBRAHIMOVIĆ SE VRAĆA NA TEREN: Zlatan u ekipi Milana za utakmicu sa Torinom

Domaća ekipa iz Čačka u poslednjih pet mečeva upisala je tri poraza i dve pobede.

Partizan se trenutno nalazi  na petoj poziciji u ABA ligi, dok je Borac na 11. mestu

Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE.